Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee mix 2, Blackwiev S8...

Szabika198308 kérdése:

Vernee mix 2, Blackwiev S8 vagy Homtom S9 plus?

Figyelt kérdés
Ki melyiket es miert ajanlana jobban? Vagy ebben a kategriaban 40-45 kozott vmi mas telot esetleg? Koszi
2017. okt. 26. 18:48
 1/5 anonim válasza:

Én rendeltem egy Vernee mix 2-t, de akkor még nem jött ki a másik kettő. Utólag nem bántam meg, mert a vernee felbontásban és processzorban is jobb és üveg az elő és hátlap. Ha az adatok a fontosak, akkor a vernee, de mindhárom telefon másmilyen külsőre, az egy másik szempont.

Ennyi pénzért más telefont szerintem felesleges keresni. Itthon a vernee-t már 75 ezerért kínálják, szóval van benne potenciál és tényleg jó a hardver. A Xiaomi már kinőtte ezt az árkategóriát, de ezek még bevezető áron nagyon jó készülékek.

2017. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kameraja valoban nem tul jo? Nincs sok info meg a neten rola. A vernee a legszimpibb nekem is magasan! :)
2017. okt. 26. 21:11
 3/5 anonim válasza:

Én se láttam még tesztet róla, csak a számadatokat. A kamerát se lehet tudni hogy működik. Reméljük az autofókusz szépen végzi majd a dolgát, mert amiatt lehet aggódni.

Egy hét múlva meg is jön, ha nem sürgős, akkor beszámolok róla milyen.

2017. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohhh értem! Azt hittem már nálad van! :D
2017. okt. 27. 10:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam privit
2017. dec. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!