Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayon rendelt Iphone telefono...

Ebayon rendelt Iphone telefonok tudják a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés
Tehát ha ebayon rendelek új iphonet azokba benne van a magyar nyelvű menű? Vagy felkell tetetni a magyar nyelvet rá ? Aki tudja írja meg kérem köszönöm!
2017. okt. 27. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis ha ebay akkor honnan, anglia vagy kina?
2017. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2017. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem Ebay-ről telefont, bár az Sony volt, de nemzetközi verzió, és természetesen minden szükséges nyelvi csomag is rajta volt. Mindig az adott hirdetésnél kell nézelődni, hogy hová szánt változata a telefonnak, meg hogy egyáltalán támogatja-e normálisan a magyar hálózatot (gondolok pl. a 800MHz-es LTE-re).
2017. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha rendelsz vigyázz nehogy fake legyen! Bár gondolom erre már gondoltál.

Vannak youtube-on videók (magyar is), hogy hogyan lehet megállapítani hogy fake egy iPhone.

2017. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha idelinkeled mit szeretnél rendelni.
2017. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek még csak leskelődök hogy milyenek vannak és hogy melyik képes a magyarnyelvre! :( Iphone SE re gondoltam de van millió belőle és nem tudom megállapítani hogy tud e magyarul vagy sem ez az igazság ezért kérem a segítséget köszi amugy. :) Azt tudom hogy vannak csalások de ezeket ki lehet kösszöbölni, viszont hiányolom hogy a nyelveket nem tüntetik fel Hong Kong Kína igen onnan néztem ingyenes postával küldik elméletileg. És nekik is van eredeti szerintem . :)
2017. okt. 27. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemzetközi verziót keresek igen az az keresék amiben tutira van magyar nyelv de nem igen lehet az ebayosokba kiigazodni tudjátok jól :)
2017. okt. 27. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok akit 33%-os hasznosságra pontoztak, de szerintem ők se tudják, miért.


Még arra is figyelj, hogy ha nem az eu-ból jön, akkor sanszos, hogy szép kis vámösszeg is rákerül az árára. Szóval én ha lehet, a nem eu-ban lévőket kapásból kizárnám.

2017. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi! Honk Kong bol rendeltem sok mindent és sosem vámolták meg amúgy :D De azok URH rádió berendezések voltak :))
2017. okt. 31. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!