Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet allapitani, hogy...

Meg lehet allapitani, hogy nalam van a telefon anelkul, hogy megtalalnak nalam?

Figyelt kérdés
Van olyan technologia, vagy barmi laikus szamara, amely altal a tornyokbol vagy barmibol kideritheto ez? Eset a szolgaltato kiad ilyen infot csak ugy, hogy melyik toronyra alltam?

2017. okt. 28. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem fog ilyen infót kiadni. Ha be is mérik így a telefont azzal is max. Egy körzetre tudják leszűkíteni a helyét. Azt viszont már nem tudja megmondani, hogy az ott tartózkodó emberek közül kinél van.
2017. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy háromszögeléssel be lehet mérni egy szűk területet, amin belül lehetsz, márha van a telefonban SIM kártya, vagy ha Wifi, gps be van kapcsolva.
2017. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"márha van a telefonban SIM kártya, vagy ha Wifi, gps be van kapcsolva."


Se SIM nem kell bele, se WIFI vagy GPS.

Elég ha be van kapcsolva a készülék.

A hozzávetőleges geológiai pozíciót tudják meghatározni.

Panel házak közt nehéz, de ha vidéken ritkán lakott helyen van nálad, akkor könnyebben bukhatsz vele.

Attól függ egyébként, ha csak elhagyta valaki, akkor nincs gond.

Ha rendőröket robbantottak és összefüggés merül fel a mobil és az eset közt, megtalálják még ha egy stadionnyi ember közé viszed is.

Én jártam így már.

Egy srác hozott egy talált telefont, le volt zárva. Megcsináltam neki. Kipróbáltam, működik. Hívtam hogy jöhet érte másnap.

Nem ő jött, hanem a rendőrök, bevittek hajnal fél 3-kor.

Kiderült, hogy aki elhagyta, nagyon szomorú volt a telefonja miatt, és azt a mesét találta ki, hogy kirabolták és elvették tőle, így jelentette be a rendőrségen. Na, ezért jöttek hozzám olyan kedvesen a rendőrök, és mivel nem álltam ellen, nem húzták nagyon szorosra a bilincset a kezemen a hátam mögött.

És én egy 10 emeletesben laktam akkoriban, mégis megtaláltak. Délután 4-re ki is engedtek, addigra derült ki a szembesítések és egyéb nyalánkságok során hogy mi is volt valójában.

A csávókám a kocsi tetején hagyta a telefont, ami aztán útközben leesett, ezt találta meg az ismerősöm. Mindketten szívtak, aki elhagyta az hatóságot vezetett félre, aki találta az pedig nem szolgáltatta be a talált holmit ahogyan kellene. Rám nem tudtak végül semmi terhelőt kitalálni, mert se orgazda nem voltam, se kárt nem tettem a telefonban, így könnyes búcsúval elengedtek, ahol egyedül én könnyeztem mikor arra gondoltam hogy de nagy barom vagyok.

2017. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!