Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni, hogy egy...

Hol tudom megnézni, hogy egy telefonra pontosan mekkora háttérkép kell? (lent)

Figyelt kérdés

Hogy mekkora képet szerkesszek számítógépen, ami pont "illeszkedik" a telefonra. Elsősorban az iPhone 7, iPhone 7 Plus és a Huawei P10 érdekelne. Azt tudom, hogy előbbi 5,5", utóbbi pedig 5,1"-os, de nem tudom, hogy ha pl paintben akarok egy háttérképet csinálni, vagy egy fényképből kivágni egy megfelelő méretű részt, az hányszor hányas legyen. Annak is örülök, ha ennek a 3 telefonnak megírjátok a méreteit, de legjobb lenne egy olyan oldal, ahol bármelyik telefonét meg lehet nézni.

Köszi!



2017. okt. 29. 09:47
 1/2 Trevor. ***** válasza:
100%
Szerintem elég, ha a felbontást veszed figyelembe. P10 és iPhone 7 Plus 1080x1920, míg a sima 7-es 750x1334.
2017. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

iphone 7 Kijelzőméret: 4,7 ", 1334 x 750 Pixel

iPhone 7 Kijelzőméret: 5,5", 1920 x 1080 Pixel

Huawei P10 Kijelzőméret 5.1” 1920 x 1080 Pixel

Neked ebből a pixelek száma számít, mindegy, hogy hány colos a kijelző. Akkora képet csinálj a paintben és vigyázz, hogy a magasság/szélességet ne cseréld fel. Megnézni meg a neten tudod a telefonokat.

2017. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!