Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone6s vagy iphone 7?

Iphone6s vagy iphone 7?

Figyelt kérdés
Szeretném leváltani régi telefonomat és ez a két opció amik közül valasztok. Melyik érné meg jobban ? Jobb ötlet több penzt befektetni egy iphone 7be? Vagy esetleg egy jó állapotban lévő használt iphone 6s olcsóbban?
2017. okt. 29. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
6s a 7 nem sokkal tud tobbet..
2017. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek kozul iPhone 7. De en s8at vennék
2017. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha inkább 7.


Vagy az iphone 8.


De használtan ne vegyél iphone-t a lock miatt is meg akkor te leszel az első tulaj.


De az újabb android-os telókon mint Samsung s7 vagy s8 is van lock, azokat is wifi-vel kell aktiválni, van Samsung account stb.


Újabb, drágább telókat nem érdemes használtan venni, mindegyik lock-os, mármint aminek az eredeti ára 200.000 körül van.

2017. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Logic ***** válasza:
Szerintem is 7. Dávid, ez még mindig nem az a kérdés…
2017. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hosszútávra tervezel érdemes befektetni az iphon 7-be. Ha én 6s-t kellene vegyek, akkor inkább választanám a SE-t.
2017. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyire megbízható vajon egy 80 ezer Ft körül iphone 6s-nek az állapota? Vagy ez teljesen telefon és használó függő? Vagy nem érdemes bekockáztatni egy ilyet? Esetleges hiba esetén már gondolom semmi garancia és teljesen zsebből megy a javítás.
2017. okt. 29. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Van 80.000-ed?


Akkor vegyél újonnan egy Samsung A5-öst.


Az is 32 Gb-os, full hd.


És lesz rá android 8.


Az jobb lenne mint használt apple.

2017. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!