Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy samsung galaxy...

Iphone 6s vagy samsung galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok? Kb egy árba van mind a kettő.

Mik a pozitív illetve negatív észrevételeitek a kettő mobiltelefonnal kapcsolatban?



2017. okt. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
En az S7 edget valasztanam.
2017. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem most Samsung galaxy a5 2017-em van.

De a kettő közül iPhone 6s-t választanám és azért mert még nem volt iPhone-om. :D

2017. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Most vettem s7 edge-t.


Én is iphone-okat nézegettem, a 6s olcsóbb mint a s7 edge, mármint a 32-es. Az iphone 7 -es egy kicsit drágább.


Na szóval nagyon jó telefon az edge, ezek az új android-ok, pl. a 7-es ami rajta van már vannak olyan jók mint az ios, ha nem jobb. És most jön csak az Android 8, jövőre állítólag.


Szóval most azt mondanám hogy egy Samsung s7 vagy s8 az jobb vétel mint egy iphone 6s, 7 vagy 8.


Főleg ha azt nézzük hogy dupla annyi ram van benne, és tényleg nagyon gyors az s7 edge.

2017. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azt írnám mint az előttem válaszoló, nekem Samum van, de mivel még soha nem volt ájfonom, ezért azt választanám most. :)
2017. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az antutu még sem ezt mutatja..:/
2017. nov. 1. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel az antutu? :D

Nekem S6 van és maga korában a legjobb mobil volt szerintem.

Ma már vannak sokkal jobb pontozású mobilok,de még 2,5év után is olyan,mint újkorában nem fagy le,nagyon szép képeket csinál,gyors még mindig.

Hát ennyit az Antutu-ról!Szóval,ha nem csak telefonálásra,face-ra akarod használni akkor egyértelmű S7!

2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!