Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik az LG telefonokon...

Hogy működik az LG telefonokon a knock on funkcio?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mi alapján tudja érzékelni az érintést akkor is, ha a kijelző le van zárva?
2017. okt. 29. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltés elvezetés, mint ahogy aktív kijelző esetén is. Vagyis az érintő felület ugyanúgy működik lezárt állapotban is.
2017. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A további kérdésem az lenne hogy mitől lehet az hogy nem érzékeli az érintésemet lezárt kinelzőn? Pár napja még működött rendesen de most nem akar feloldani a knock on funkcióval. Feloldott állapotban hibátlanul működik a touch, és a knock off is működik.
2017. okt. 29. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

A Knock On nem működik ha Knock Code van beállítva a feloldáshoz. Minden egyéb esetben működnie kellene, hacsak nem túl vastag rajta a védőüveg/fólia. Ugyanis azt tapasztaltam, hogy az LG -k erre érzékenyek lezárt kijelzőnél (is). Ilyenkor a harmadik koppintásra "tér magához" a kütyü.


Illetve egyes védelmi szoftverek a Knock On funkciót képesek felülbírálni (sajnos).


Esetleg (bár nem tudom pontosan milyen LG -d van), előfordulhat az is, hogy letiltottad a funkciót (pl fejlesztői beállításokból vagy külön telepített alkalmazásból).

2017. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

LG G4 telefonom van. Lassan 2 éve van nálam, rögtön tetettem rá üvegfóliát, és azóta nem lett cserélve rajta. A telefon nem lett elejtve sem! Egész idáig működött a knock on, de most nem reagál. Néha a 15.-20. koppintásra felold, de van hogy egyáltalán.

Csináltam már factory resetet, lehet már többet is, hátha megjavul, meg próbáltam már 1000 touch test programot, és mindegyiken átment. Nem tudom mi lehet vele.

Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni rájönni, hogy mi állhat a probléma mögött.

2017. okt. 30. 09:11
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod a sszervizmenüben újrakalibrálni az érintőpanelt. Legalábbis a G2 hasonló problémáin sok esetben segít..
2017. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letudnád írni részletesebben? Hogy tudom elérni a szervízmenüt?
2017. dec. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!