Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy androidos okostelefonomon az ikonok nem mozgathatók?

Figyelt kérdés
Hiába tartom hosszan nyomva, se törölni, se mozgatni nem lehet. Eddig jó volt, de gyerek kezébe került... :)

2017. okt. 30. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyerek vagy inkább psezzél, a telefon a felnőttek játéka.
2017. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jaja
2017. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a gyerek, hanem enyém. Ha értelmes választ nem kapok, inkább nem kérek semmilyet. Egyébként én nem játékra használom a telefonom...
2017. okt. 31. 07:21
 4/5 anonim válasza:
Akkor itt komopy gondoo vannak... Milyen telefonod van? A legbiztosabb ha beviszed egy sima servizbe ahol megnézik de előtte mindenképp kapcspld ki-be. Esetleg ha van rajta mád téma beálliitás. Ha semmi akk szerelő.
2017. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz... Köszönöm. Kérdezem szerelőt, de nem volt ötlete. Én meg berágtam, letöröltem egy alkalmazást (launcher-t), mert azt tudtam, hogy abban lett elállítva valami, visszatettem és már minden működik is úgy, ahogy eddig. ;)
2017. nov. 4. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!