Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB Dual...

Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig jókat olvastam róla. Tényleg jó telefon és megéri az árát? Nem vagyok egy nagy szakértő ezekben, de valamennyit konyítok hozzá :D A specifikációban az Üzeneteknél, Video lejátszásnál mit jelent a "nem"?

2017. okt. 30. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Jezusom nehogy megvedd.. meg fogod banni uristen hogy jutott eszedbe ez a telefon??


Csak a fanok akik 2napja hasznaljak azok irnak hulyesegeket rola hogy jo meg minden..

2017. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Röviden jó telefon.

Valószínűleg nem jelent semmit ha okostelefonról van szó.

2017. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Megéri, jó telefon.
2017. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2017. okt. 30. 21:44
 5/10 anonim válasza:
Kb 3 hónapja van ilyen telefonom, nagyon szeretem, szerintem megéri az árát. Rendkívül hangos, szép képeket csinál, könnyen kezelhető. Szerintem külsőre is nagyon szép, nekem arany színben van. Az aksija nagyon jó, elég lassan merül le állandó kockulás mellett is. Egy szóval, szerintem jó telefon:D 16L.
2017. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

39990 Ft-ért láttam 2 helyen is, én is arany színűt néztem. Teljesen beleszerettem, ma eldöntöttem, hogy megrendelem, erre már nincs raktáron :( mondjuk érthető, ennyi pénzért..

Habár csak 4 magos és 2 GB RAM-ja van, szerinted/szerintetek a Xiaomi Redmi 4A 32GB is hasonlóan jó lehet?

2017. nov. 2. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:

A telefonok rohamosan fejlődnek, 1 éve még elég volt 1 GB RAM is, mára már az én 2 GB RAM-os telefonom is alig döcög.

Minél több - annál jobb.

2017. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

#5-s válaszoló vagyok

Én eMAGról rendeltem, ingyen, 2 nap múlva kihozták, átvétel előtt ki is lehetett bontani, megnézni, hogy nem-e sérült.


Biztosan a Redmi 4A is jó telefon, arról nem tudok véleményt mondani. Nekem bejött a saját xiaomim, szerintem jó márka:D Viszont ha engem kérdezel, a 4X külsőre jobban néz ki, bár lehet csak azért mondom, mivel szerelem volt első látásra ez a telefon :D Illetve ezen van ujjlenyomat olvasó is, ami azért +pont. ;)

2017. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na igen #7! Csak minél több, annál drágább :D Bár ez pont hogy árban teljesen jó, azért is tetszett meg :)


#5 és #8! Köszi, hogy mindezt leírtad :) Nekem is ez a baj, hogy külsőre-belsőre beleszerettem! :D Régen azt mondtam, hogy Huawei lesz a következő telefonom, de aztán megláttam ezt a Xiaomit, és teljesen kitörlődtek a Huawei-s álmok :D Most ugye lesz majd Black Friday is, de szerintem ezt a telót már nem nagyon fogják lejjebb vinni, mert így is alapáron 54999Ft. Vagy lehet mégis? :D

2017. nov. 3. 15:36
 10/10 anonim válasza:
Én eMAG-ról rendeltem 42.990ft-ért.
2017. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!