Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most még lenne Lumia...

Ha most még lenne Lumia tovabb tamogatott szoftverrel tudod ugy mint regen akkor? Lent van a tobbi.

Figyelt kérdés

Szoval ha most is hasznalhato meg ajanlott lenne nem szunt volna meg a lumia akkor (igen gyerkek most saomit hozom fel lol mar miatatok xd) xiaomi ellen melyik nyerne? Melyiket ajanlanatok? (Nem nem kell nekem egyik se xd csak kivancsi vok melyik gyozne)


Ui: 40.000Ft-ert Lumia vagy Xiaomi?


2017. okt. 30. 18:48
 1/5 Captain Logic ***** válasza:

“Nem kell semelyik, csak kiváncsi vagyok xdxdxxHxksna”

“40-ért melyik éri meg jobban?”


Annyira átlátszó vagy…

2017. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha komolyan venném a kérdést, akkor egyértelmű lenne a válasz: a Lumia legnagyobb hátránya a korlátozottan használható oprencer. Tehát szerinted?...
2017. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először nem értettem mit akar a kérdező, de aztán megláttam a nevét és minden világos lett. (vagy inkább még sötétebb...)


Egyébként persze hogy a Xiaomi győzne. Ha olyan lenne mint 2-3 éve volt akkor úgy mint akkor, most is bármelyik androidos telefon legyőzné. Annak oka van hogy eltűnt a windows phone...

Semelyiket sem ajánlanám mivel már nem is jönnek ki újak...

2017. okt. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A válaszomban az utolsó mondatot erre cserélem:

Ezeket ajánlanám:

[link]

2017. okt. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

franc se tudja. Modellt se mondtál. Így a levegőbe nem lehet véleményezni.

Amit hozzá tudok tenni, h Lumia 950 XL-em van február óta. Szeretem, nincs vele gond. Kamerát mások is megdícsérték. Frissítés két napja jött rá legutóbb. Igen, WP10-es.

(2015-ös megjelenésű modell. Enyém 2016 júniusában gyártódott. Újonnan vettem.)


Hóp disz helpsz de ájdonkérlyunó ikszdé lolz diló he lájk meg stb

2017. okt. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!