Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a 7-es iPhone...

Szerintetek a 7-es iPhone közül melyik néz ki a legjobban? A fekete vagy inkább az ezüst? Szerintetek a 32gb elég lesz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Azt vedd amelyik tetszik, nem másnak veszel telefont.
2017. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van.

Amúgy nekem a fekete jobban tetszik, nekem eddig szinte majdnem mindegyik telefonom fekete volt. ( iPhone nem, mivel olyanom még nem volt. :D)

2017. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
Szerintem fogd kézbe egy Mediamarktban és élőben eltudod dönteni, hogy melyik szín tetszik. 32gb attól függ, hogy mit akarsz és mennyit tárolni a telefonon.
2017. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sok zenéd van, sok képed/videód, sok alkalmazásod, akkor nem leaz elég az a 32..124 gigásat vennék a helyedbe alapból, mert sose tudni, és én speciel nem szeretek törölgetni dolgokat. Színbe nekem a matt fekete és a piros tetszik a legjobban.
2017. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fehér elegánsabb, plusz nem keverik össze az olcsó kínai androidos fekete telcsikkel
2017. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
A kinaiak közt is van mindenféle szinű.
2017. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Döntsd el te hogy milyen színűt akarsz magadnak veszel telefont!

2. Attól függ hogy mennyi alkalmazást töltesz le meg hogy mennyi képed van meg stb.... 32 gb-os telefont már nem nagyon árulnak sehol főleg iPhone 7-et, mert az már eléggé régi telefon (Max használtan találsz). De ezzel nem azt mondom hogy ne vedd meg, mert attól még hogy kicsit régebbi egy telefon jó, de lehet hogy már nem lesznek rajta azok a frissítések ami a mostani telefonokon van! (Senkit nem kötelezek arra hogy vegye meg a legújabb telefont!) De szerintem a 128 gb vagy a 64 gb jobban megérné!

febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!