Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú az App Store om?

Roli96 kérdése:

Miért lassú az App Store om?

Figyelt kérdés

Bárhol bármit betölt, google, youtube, legyen az 4k kép, full hd video stb, alkalmazást is pillanatok alatt letölti, de a letöltésre kattintva, majd várás a megeresítésig az tart 10-20 percig, ez miért van? kb 1 hónapja csinálja. wifin, 4G-n nem próbáltam.


(iphone 6s) ios 11.0.3



2017. okt. 31. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
:)
2017. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Iphone :)
2017. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

látom dávidka, minden nap az az életcélod része, hogy minél alacsonyabb legyen az értékelésed...nem tudom, miért jó ez neked, különösen nem értem, hogy is lehet még így is ebben a kategóriában a top 20-ban...mondjuk pár napja még mögötted voltam, szóval ami késik, nem múlik, szóval tartsd meg ezt a jó szokásod, és még véletlenül se írj semmi hasznosat :)


kérdésre válaszolva egyedi eset lehet, nekem például semmi bajom nincs az App Store-al, sem wifin, sem mobilneten.

2017. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

3# figy en barmit irok ugyis mindig lepontoznak xd szoval mar tok mindegy xd

Egyszer egy kerdesen volt hogy xiaomi vs lg volt es xiamoit irtam (ugyanolyan arba) es 0%ba voltam a tobbiek 100 szoavl nem ertem en mar azert irom inkavv a szomoru igazsagot.


Ui: ezn a valasz is 0%ba hasznos leszxdd

2017. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megoldodott, csak egy restart kellett neki :)

viszont lenne még egy kérdésem, aksi. Eddig ha lehúztam töltőről és nem nyúltam hozzá akkor kb 1% ot merült 6 óra után. na most olyan van ha lehúzom töltőről 100% rol este, akkor reggel 56% és nem értem mi lehet a gond, cseréltem benne aksit, azzal is ugyan ez a probléma. a háttérbe nem fut semmi, ha kikapcsolom akkor csak 92% ra merül le.

2017. okt. 31. 19:55
 6/7 Captain Logic ***** válasza:
100%
Lehet Dávid, hogy a stílusod miatt van. Meg szerinted az hasznos válasz, hogy: ":)"? Vagy: "iPhone :)"? Bármelyik hasznos? Hát nem...
2017. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az internetet bekapcsolva hagyod éjszakára? Az is meríti.
2017. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!