Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni aktív játékra?

Figyelt kérdés
5,5coltól
2017. okt. 31. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet most lepontoznak, de szerintem a telefon nem játékra való. A legdrágább is nagyon hamar lemerül, és idegesíteni fog annyit töltőre rakni. Ha néha néha úton vagy aztán pár percet játszol az más. Neked inkább egy tablet kell, az van olyan nagy mint amit keresel, a telód meg így nem merül.
2017. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Árkategóriát azért írhattál volna:D Ha nagyon jó ár-érték arányt akarsz az Lg g6-nál nem találsz jobbat. Szegényes marketing, és rossz megjelenési dátum miatt nagyot esett az ára kevés idő alatt. Idei mobil tavalyi flagship processzorral. Idei csúcsok a samsung galaxy s8, az lg g30, google pixel2 xl. Ezek a te képernyőméreteddel rendelkeznek minimum. Az ios-t személy szerint nem szeretem-> nem szar telefonok, de azért ha 2-3 éves modellt vennél az már nem lesz jó játékra. Feltételeztem, hogy felső árkategóriát választanál, mivel ezek alatt a 3d-s játékok nem futnak valami folyékonyan. Hope this helps.
2017. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Galaxy S7 a minimum.
2017. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árat tényleg írhattál volna, viszont figyelembe véve minden lehetséges szempontot, ami játékok miatt szükséges lehet, 3 ideális jelölt maradt:


Samsung Galaxy C9 Pro, Honor 8 Pro (6 GB rammal), vagy Honor V9 (128 GB)

2017. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A razer uj telefonjat. Na az teljesen jatekra lett tervezve.
2017. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!