Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nano sim kártya, hogyan?

Nano sim kártya, hogyan?

Figyelt kérdés
A vágást leszámítva nincs más mód a sim kártya "kicsinyítésére"? Szolgáltatónál kérni másikat stb?
2017. okt. 31. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál az ügyfélszolgálaton levágják neked.
2017. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szolgáltatómnál adtak kártyát, most ezt a kérdést nem értem, miért ne kaphatnál a kérésedre? Azt hiszem 500 Ft a csere, úgy emlékszem.
2017. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik szolgáltatónál ingyen cserélik
2017. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ingyen volt
2017. nov. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Igen? Ingyenes? Tőle 500 Ft-ot kértek, de komolyan, júliusban.
2017. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tőlem
2017. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeptemberben cseréltem kártyát, mert több, mint 10 éves volt és nem támogatta az LTE -t. Ingyen cserélték.


De (sajnos) ritkán előfordul, hogy pénzért cserélik. Általában ez olyankor van, ha technikailag semmi sem indokolja a cserét, illetve az elveszett/sérült kártya pótlása általában díjköteles. Nagyon ritkán belefut az ember egy "nem érdekelnek az indokok, fizetni fogsz" hozzáállású emberbe és olyankor cumi van...

2017. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, köszi szépen a választ, akkor pont én voltam aki "belefutott". :) Régi volt a kártyám (2004) és most vettem okoskát, abba kellett az új kártya, és 500 Ft-al megrövidítettek.
2017. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez melyik szolgáltató volt?
2017. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!