Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás Iphonera?

Van ilyen alkalmazás Iphonera?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazás keresek amivel snapchatre lehet feltölteni régi képet hogy úgy látszódjon mintha most csináltam volna. Volt egy ilyen alkalmazás, de leszedték az appstoreból. Valaki tudna nekem ilyet/hasonlót mondani?

2017. nov. 1. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs is, szólok a programozó havernak, hogy csináljon egyet. Enélkül élni sem lehet.
2017. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

"amivel snapchatre lehet feltölteni régi képet hogy úgy látszódjon mintha most csináltam volna"


Na mivan? Elhíztál? Vagy tán ogre lettél?

2017. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazán szellemes vagy! Jót nevettem!
2017. nov. 1. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Kuld el valakinek fbn, mentsd utana le, es ha kirakod snapre, akkor nem azt a datumot irja ki, amikor keszult a kep, hanem a kep mentesenek a datumat. remelem segitettem!
2017. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!