Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy ugyanaz a...

Miért van az hogy ugyanaz a mobiltelefon az egyik boltban 50-70 ezer forinttal olcsóbb mint a másikban?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy note 8-ast. Kb 50-70 ezres különbségeket találok árak között az árúkeresőn. Ezek mind áfacsalók, használt készüléket adnak el újként, vagy a garival szórakoznak, vagy nincs is gyári gari ezeken a készülékeken? A megbízható bolt plecsni ott virít jópár bolt melett, de az árak miatt már annak sem hiszek. Segítsetek mert soha sem vettem még így mobilt, csak a szolgáltatómon keresztül.

2017. nov. 1. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak ahol draga ott erdemes venni. A tobbi helyen csak clonet arulnak. Vagy garival csinaltak valamit(rootoltak a telot) vagy elcsesztek benne vmit vagy kixsereltek stb
2017. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

azért ezt nem hiszem, 70.000 különbség az valami kamu.


Jó mondjuk a note 8 eleve 300.000 felett van asszem, de azért ez sok különbség.

2017. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami külföldről behozott szürke importos termékek, ha megnézed csak mindenféle Webshopok meg GSM boltok árulják áron alul.
2017. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A "megbízható bolt plecsni "-t le is lehet ellenőrizni.


Kitehetek én is akármilyen plecsnit, ha nem valós.

Véleményekkel is tele lehet irni weblapokat.


A rossz véleményeket pedig simán ki lehet törölni.


Én nem bizok meg a webshopokban. Elmegyek egy "igazi" áruházban és megveszem ott ami kell.

Nem kell napokig várni egy csomagra. Elmegyek, megveszem, és örülök is. LEhet 1X sorba kell állni érte, de legalább nem kell a csomagküldőt várnom. :D

2017. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a boltokkal addig minden rendben mindaddig, amíg nem kell gariztatni..na ezután jönnek a gondok..amúgy fatal jol írja
2017. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Akkor jól sejtettem, hogy valami svindli van a dologban. Ekkor értékkel ne szórakozzanak. Inkább megveszem az ajánlott fogyasztói áron ahol tuti a 2 év gyártói gari és nem trükköznek.
2017. nov. 1. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, én tapasztalatból mondom hogy jobban jársz
2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!