Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik csúcskészüléket vegyem?

Melyik csúcskészüléket vegyem?

Figyelt kérdés

Az ár nem számít ,csak az ,hogy csúcskészülék legyen.

Szerintetek melyik éri meg a legjobban?


Igazából lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Én már régebben kinéztem a galaxy s8-at ,viszont sok "rémhírt " hallottam róla.Persze nem magáról a készülékről ,hanem az androidról.Mint például "Fél év után r*hadtul belassul" illetve "a frissítések egy idő után nem fognak érkezni rá" .Ezt én sok ideig valótlanságnak gondoltam,viszont az utóbbi időkben több szakértő szájából hallottam ezt elhangzani .Így mondanom sem kell ,hogy eléggé elgondolkoztam,hogy Iphone-t kéne venni.Mivel azt szinte mindenki "dicsőíti" ,és az apple még az iphone 5s-re is ad ki frissítéseket.. Viszont ez még nem győzött meg annyira,hogy lemondjak az S8-ről.Ti ezeket az érveket ,hogy látjátok ,valóban nem éri meg mostanság Androidos készüléket vásárolni ? :/



2017. nov. 1. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem s7 edge van, nagyon gyors, nem fog az belassulni.


Azért a 4 GB ram az 4 GB.


Én a helyedben az s8-at venném, iphone 8 sima hd, 8 plus az full hd, viszont az s8 még magasabb felbontás mint a quad hd, igazából az már 3k.


Az s7 edge az quad hd, de az s8 annál is magasabb.


Én is s8-at vettem volna csak sajnos drágább jóval mint az s7 edge.


Nem fog az belassulni, azért 4 GB ram elég sokáig, hidd el nekem. Plusz a cpu is gyors, többmagos.

2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
20 000 Forintos telefon lassul be fél év után, az S8 biztosan nem fog.
2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

a csúcskészülék az iphone x

most

fél év múlva jön a samsung s9 (vagy samsung x)

akkor az lesz az


az androidnak nagyon rossz a memóriakezelése, erre rátesz egy lapáttal hogy a samsung módosít is a stock androidon és telerakja félig megcsinált appokkal, emiatt szokott lenni mindenféle probléma vele, s8 se kivétel

2017. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha az ár nem számít akkor Note 8, 6GB ram van benne és gyönyörü képe van.

Esetleg Huawei Mate 10 Pro, ha nagyon jó üzemidőt akarsz.


Ha jó multimédiás képességű mobilt akarsz, akkor LG V30.


Ha sok ramot és csúcshardvert akarsz akkor OnePlus 5.


Az igényeidtől függ, amiket nem mondtál el.

2017. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Az én igényem "csak" annyi,hogy 3 év múlva is nagyjából ugyan olyan gyors legyen ,mintha most venném.


Egyébként akkor összességében valóban Iphone-t érné meg vásárolni?

2017. nov. 1. 21:54
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Én az s8+ ajánlom vagy note 8-at (sima s8 szerintem nagyon kicsi)


Valóban iphone kéne, ha nem szúrták volna el* ios 10-től, én i6+ ról váltottam s8+ra, kicsit félek a lassulástól, majd kiderül mi lesz... Néha az appok bedöccennek, de maga a rendszer eddig nem fagyott le (néha appok miatt újraindítás azért nem árt)


*Nekem maga az egész kinézet CC nem tetszik/új kinézet stb, akkor még az is zavart, hogy nincs jailbreak így azt változtatni sem lehet

2017. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Letöltesz egy launchert és meg van oldva a kinézetbeli probléma.
2017. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én még megemlíteném a Huawei Mate 10 Pro-t is! Több mint 2 és fél éve napi szinten használok Huawei-t, elég sokat nyúzom, és nem lassult be, most is ugyanúgy működik, mint újkorában, látszik hogy nagyon jól van optimalizálva a rendszer, kinézetre sem unalmas az Emui, és nagyon könnyen kezelhető! A márkánál általánosságban a kamerára sem lehet panasz, és minőségi az anyaghasználat is!
2017. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy általában minden "nevesebb" gyártó 2 főverzioig szokta támogatni a felső-csúcskategóriás telójukat.

Egyébként egy mai csúcskategóriás androidtol egyáltalán nem kell félni. 2-3 évig vígan muzsikál.

2017. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az iphone8/8plus/X hardveresen jelenleg a csúcs.

A kamerája is elsők közt van.


Viszont az aksi és a kijelző a konkurenciánál jobb.


Ebben a kategóriában minden teló évek múlva is jól fog működni.


Szóval te tudod, hogy ios vagy android áll közelebb hozzád.

2017. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!