Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6sre ingyenes zeneletöl...

Iphone 6sre ingyenes zeneletöltés?

Figyelt kérdés

Van valami ingyenes alkalmazás,vagy valami amivel ingyenes tudok akármilyen zenét letölteni?(Pl. Androidon a Tubemate) kérlek írjátok le részletesen,ha kell számítógép hozzá,akkor jó e a Windows,stb.

Köszönöm szépen előre a válaszokat!



#Windows #iPhone #iTunes #iPhone 6 #ingyenes zeneletöltés
2017. nov. 1. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
iMusic
2017. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ingyenes?Ha igen,hogyan kell letölteni zenét?
2017. nov. 1. 21:30
 3/9 anonim válasza:

Sziaaa nos én nekem is iPhone-om van és meggyűlt nekem is ezzel a bajom de van egy app a Tubidy ezt letudod tölteni az app store-bol

És ebből bármilyen zenét videoklippel együtt letudsz tölteni

2017. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tubify ;)
2017. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Kérlek mondjátok nekem, hogy 2017 ben még van olyan ember aki mp3 ba tölt le zenét, kereséssel googlen.


*sosem értettem az ilyen kérdéseket miért nem jó a googléba a "zene szám/album neve mp3 download"

2017. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Ingyen legálisan? nagyon kevés a jogdijmentes zene választék.


Ha korlátlan mobil neted van és nem zavar a reklám, akkor Deezer vagy Spotify. Ez nem letöltés de ingyen hallgathatsz zenét.


Ha olcsón akarsz legálisan zenét, akkor Apple music, google play, Deezer, Spotify: prémim előfizetés.

Esetleg egyes mobilszolgáltatóknál van zeneelőfizetéssel egybekötött csomagjuk.

Offline is hallgathatsz zenét.


Kalózkodásban nem segitek.

2017. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdező: iMusic ingyenes

youtube videót menti el, egyszerű mint egy faék

2017. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

hát igen 6-os...Apple Music előfizetés 1500 Ft havonta...ájfonra van pénz, de ennyit sajnálnak arra, hogy zenét hallgassanak lopás nélkül :D


megjegyzem annál igénytelenebb megoldás nincs, mint amikor valaki youtube-ról csórja a zenéket...:D akkor már inkább töltse le az eredeti "album verziót" torrenten, vagy valami...

2017. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ifile organizer
2017. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!