Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok telefon használata!?

Msck64 kérdése:

Túl sok telefon használata!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában észrevettem hogy túlságosan sokat használom a telefonomat. Már koncentrálni sem tudok ha a közelemben van a telefonom. Sokan azt hiszik hogy koncentrációs problémáim vannak, pedig nincsenek. Mit csináljak? Hogyan szokjak le a telefonozásról? 17/F

2017. nov. 2. 15:28
 1/7 meszike91 ***** válasza:
100%
Kapcsold ki és tedd a fiókba!
2017. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy létező probléma. Akár szakember segítségére is szükséged lehet. Az egy nagyon jó dolog, hogy ezt te magad felismerted.

Én az enyémen kikapcsoltam az értesítéseket, meg az automata szinkronizációt is. Így nem villog meg csipog állandóan.

2017. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Én nem látom az összefüggést a kettő között.


Miért lenne a sok telefon nyomogatástól és telefonálástól ilyen problémád?


Szerintem nem attól van.

2017. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki, vidd át másik szobába.
2017. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért lenne ettől a problémám mivel amikor nincs a telefon a közelemben észrevehetően koncentrálok és nem gondolok folyamatosan a telefonra meg a játékaira. És tudom hogy nincsenek koncentrációs problémáim, és ez az egész a telefon meg a gép miatt van.
2017. nov. 3. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 11:00

Ezt nagyon jól látod. Viszont ha függőség alakul ki annak komoly hátrányai lehetnek.

2017. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek a hátrányai? Meglehet hogy függő vagyok, de nem komoly mivel le tudnék róla szokni csak nem tudom hogy hogy
2017. nov. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!