Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak segélyhívás indítható?

Csak segélyhívás indítható?

Figyelt kérdés

Tegnap óta ezt írja ki a telefonom. Se hívni, se sms-t írni nem tudok és fogadni sem, és a mobilnetet se lehet bekapcsolni. Előfizetéses amugy, ha ez számít valamit.

Mi lehet a baj?


2017. nov. 2. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Indítsod újra. Ha nem kér pinkódot, akkor elmozdulhatott a simkártya.
2017. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ujrainditottam mar nem is egyszer. Es a sim kartyat is ujra beleraktam..de semmi.
2017. nov. 2. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
nekem az lg g3-as telefonommal volt ugyanez a probléma, hol érzékelte a sim kártyát, hol nem. ki is írta, hogy nincs sim. elvittem szervízbe, először csináltak egy rendszerfrissítést (2000 ft... :D), amit amúgy itthon nem tudtam volna megcsinálni, mivel a telefon nem talált magának frissítést. ott megnézték, működött. a kezembe kaptam, megint nem volt jó, újra is indult magától. mondták, hogy lehet a sim kártya foglalat rossz, 10ezerért kicserélik, jó nagy munka, flexszel vágni, stb... és még így sem biztos hogy jó lesz, mivel a g3, g4es telefonoknak amolyan szériahibája van, alaplapon sz.ródik el valami... úgyhogy új telefont vettem végül.
2017. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hangzik tul jol. Az enyém J7 2016. És alig fél éves.
2017. nov. 2. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor az még garanciás kell hogy legyen. nekem épp előtte lévő hónapban telt le a gari...

vidd vissza ahol vetted, tudnak rá mondani valamit, legfeljebb elküldik szervízbe, aztán ingyen megcsinálják. úgy vidd a telódat, hogy ne legyen rajta semmi, ami nincs meg otthon a gépen, vagy valahol (ne vesszen el, ha esetleg nem kapod vissza, cserélnek vmit, stb.)

2017. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben. mindjárt viszem is. :)
2017. nov. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!