Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg az iphone a legjobb...

Tényleg az iphone a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Mindenkitől ezt hallom,egy tömeg divatcikk lett,mindenki ilyet akar,nagyon sok embernek ilyen van.Nekem eddig volt samsungom,sonym,alcatelem,nokiám,most jelenleg g flex 2-es lg-m van,az összes márkán belül felsőkategóriáspm volt,viszont mostmár szeretném lecserélni egy csúcsra,ezért gondoltam a 6s-re.Annak nem horror az ára,és nem ily olyan kis mini mint az 5s,nektek mi a véleményetek az iphoneról?Illetve aki több márkát is használt és iphonet is,melyik tetszett/tetszik a legjobban?

2017. nov. 2. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

"divatcikk lett"

És minden balfék azzal szórakozik, hogy drágább masinát vegyen, mint ami a másiknak van.

Vagy VETESSEN apjával annyával.

Mert nincs élet az ájfon 9 alatt!


Mit kell tudnia annak a CSÚCS TELEFONNAK, amitől szerinted csúcs lesz?

Előszedés közben kitalálja kit akarsz felhívni?

Sztereó hangja van telefonálás közben?

NE a képernyőfelbontást írd most ide, meg ne is a ramot, meg ne is a processzort, azok közül ugyanis egyik sem kell a TELEFONhoz

2017. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, az iPhone a legjobb.
2017. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem a legjobb mert nincs olyan hogy legjobb ez nem egy futóverseny ahol konkrétan ki lehet mérni hogy ki az első ki a második. Az iphone semmi konkrét mérőszámban nem mutat fel olyat amiben egy másik típus ne verne rá ez viszont mérhető tény.


Itt különböző emberek különböző szempontok alapján választanak. Te a saját szempontjaidat vedd alapul és ne azt hogy ki mit mond és mi a 'menő'

2017. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
66%
Egyáltalán nem.Pláne mostanában nem, mert egyre jobban kezd lefelé menni a minősége, egyre kevesebben veszik meg. A Samsung és a Huawei kezd most nagyon feljönni.
2017. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
35%
Igen, és ez sokat is el is árul azokról akiknek azért van mert ÁLLÍTÓLAG az a legjobb :D
2017. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan, hogy "legjobb telefon", mert mindenkinek mások az igényei! Nekem például nem jön be egyik iPhone sem: 1. nem szeretnék kísérletezni egy zárt rendszerrel, hogy mit tudok megcsinálni, és mit nem 2. a tárhely sosem lehet elég nagy, így nálam csak olyan telefonok jöhetnek szóba, amiknek bővíthető a memóriájuk 3. csupán a márka miatt az ár-érték arány is iszonyatosan rossz! Tudnék venni iPhone-t de az igényeimet nem elégítené ki!

Mikor még csak pár hónapja jelent meg anno a Samsung Galaxy S7 vagy S7 Edge (már nem emlékszem pontosan), olvastam is, hogy a szakértők azt választották "A világ legjobb telefonjának", ezt már akkor is b#romságnak tartottam, jó telefon, de nem mindenkinek az az igénye!

De ettől még természetesen nem tartalak vissza, ha ki akarod próbálni az iOS-t, csak mondom, hogy az Androidosokat sokkal jobban ki lehet használni.

Nekem több nyomógombos butatelefon után egy Huawei Ascend P7 a legelső okostelefonom, 2 és fél éve megvan, azóta is jól működik (most is arról írok), de elavultsága miatt már mindenképp megérett a cserére, következő kiszemeltem pedig egy Asus Zenfone 3 Deluxe, esetleg ha kifutok az időből és már nem lesz kapható, akkor pedig talán Samsung Galaxy S7 Edge, vagy Huawei Mate 10 Lite.

Ha iPhone-t akarsz venni, akkor jól gondolkozol, a 6S még mindig nagyon jó, vagy ha telik rá, akkor a 6S Plus mégjobb, persze mérlegeld, hogy mennyi pénzed van rá, és hogy abból melyiket mekkora memóriával tudod megvenni! A nagyobb tárhely sosem árt, mivel nem bővíthető, és inkább ne tudd kihasználni, minthogy kevés legyen!

2017. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. nov. 2. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:

6s után mostanra két generáció jött ki, X-től tekintsünk el, mert sokat nem fogunk látni. :D

Nem venném már meg, használtan drága, bontatlant még ki lehet néha-néha fogni, az olyan 110-120 k-ért szokott menni. Jövőre még kijön egy széria, aztán már nyomottan fogod tudni eladni csak. Ha mindenképpen iPhone kell pótolj rá egy 7-esre. 150k-ért már van jó pár. Pár hónapos, de akár bontatlan is.

Nekem régen volt iPhone-om, 3gs, 4s, de egy idő után már idegesített nagyon a zártsága. Bár azóta már sok minden változott.

2017. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még valami, nem tudom milyen az üzemidejük, de 2000 mah-es akksival a sima 7 is elég karcsú. Lehet egy fejlett chip nem fogyaszt annyit, de akkor már egy Plus jobb lenne, mégis csak nagyobb szufla van üzemidő terén is benne.
2017. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alex Fly ***** válasza:
63%

Nem a legjobb telefon.

Vagy ha igen, akkor mégis miben a legjobb?

Bármelyik paraméterét nézzük, találsz olyan telefont, amely jobb benne.

És olyan nincs, hogy "a telefon"... Minden készüléket valamelyik kategóriába pozicionál a gyártó. Annak, hogy melyik a legjobb, a kategórián belül lenne csak értelme.

Azt viszont mondhatjuk, hogy az Apple készüléke a kategóriájában a legjobb. De ezzel sem mondtunk sokat, hiszen az iPhone teljesen különbözik az összes többi telefontól, ergo abban a kategóriában nincs konkurrens készülék...

2017. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!