Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber, most akkor mi van?

Viber, most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos nem valós adatokat fogok írni ide, de a lényeg az ugyanaz lesz.

Szóval az alap koncepció legyen az, hogy én elkezdtem beszélgetni valakivel szept. 20-án és beszélgettünk szept. 29-ig.

Már nem beszélünk az illetővel, de néha nézegettem, hogy mikor van fenn, addig mindig kiírta, hogy x perce vagy az adott napon hánykor volt fenn.

De már nem írja ki, hogy mikor volt fenn, hanem azt írja, hogy szeptember 20-án volt fenn. Szóval a beszélgetésünk kezdeti dátumát írja ki. És miért ezt írja ki?

Az merült fel bennem, hogy letilott és ha letilt valaki, akkor a beszélgetés kezdeti dátumát fogja kiírni. Ez nem tudom mennyire igaz, szerintetek?

Amúgy mondtam az illetőnek , hogy nyugodtan tiltson le, szóval nem az zavar, hogy letiltott, csak kíváncsi vagyok erre, hogy azért a kezdeti dátumot írja ki, mert letiltott?:D

Vagy bugos a viber? Fura amúgy, mert telón is meg gépen is ezt a dátumot írja ki :D


Bocsi, ha túl komplikált lett.

Köszi a válaszokat előre is!:)



2017. nov. 3. 12:21
 1/1 A kérdező kommentje:
azóta már jelzi újra a dolgokat rendesen:D
2017. nov. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!