Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki, hogy tudok...

Segítene valaki, hogy tudok Nokia 3-ra Play áruházat tenni?

Figyelt kérdés

Ma vettem, és nincs rajta, így nem tudok semmit letölteni.

Köszi előre is!



2017. nov. 4. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valami sarki GSM-ből vetted akik kínából hozták be akkor sehogy... Kínában nincs Play Áruház.
2017. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Media Markt-ban vettem, ha ez számít
2017. nov. 4. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd vissza.
2017. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát nem lehet tenni rá? Maga a Nokia oldalán rajta van a telefonon a Google Play áruház.

Igazából azt sem értem, ha androidos a telefon miért nem települ rajta automatikusan, mint a többin?

2017. nov. 4. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt elég nehéz elhinni hogy alapból nincs rajta főleg hogy stock Android van rajta.Most néztem meg pár kicsomagoló videót és mindegyiken van.
2017. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, elég bosszantó. Vagy nem találom. De nem olyan bonyolult ez a telefon, hogy ne találjam meg. Egyszerűen nincs rajta. Böngészőbe megnyitom a Play-t és semmit nem tudok letölteni ott sem, mivel azt írja "nincsenek eszközei"

Alkalmazás kezelőbe sincs benne.

2017. nov. 4. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
A böngésző feltehetően azért írja, mert nincs felvéve gugli account a telefonon.
2017. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt hogy tudom megcsinálni?
2017. nov. 4. 20:58
 9/10 A kérdező kommentje:
sikerült, de ha tovább mennék az Play-re, azt írja ki, hogy a webhely nem elérhető.
2017. nov. 4. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol vetted, jó esetben kicserélik....
2017. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!