Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone X csak szerintem a...

Az iphone X csak szerintem a kerék nélküli autó mintapéldája?

Figyelt kérdés
Tud gyorstölteni, de persze alapból nem jár hozzá gyorstöltő. Mi lenne, hogyha az autókat is kerék nélkül árulnak? Mert hát tudnak gurulni, csak ha szeretnél is vele akkor vegyél hozzál pluszban súlyos 10 ezrekéért kereket.
2017. nov. 4. 19:26
1 2
 11/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Hát azért közel 400ezres összegnél egy alapvető dolgot kispórolni, nem épp méltó egy elvileg námbör ván gyártóhoz :)
2017. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor mondom a macbook-ot amibe nincs semmi port csak egy szaros usb c és persze, 60 ezer forint a dockoló hozzá :)
2017. nov. 4. 21:48
 13/16 Captain Logic ***** válasza:
45%
Akkor mondjad. És? Mit érsz el vele? Attól nem fogok androidot venni, és az Apple sem megy tönkre... Panaszkodáson kívül mást is szeretnél itt?
2017. nov. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szerintem az nem panaszkodás, hogy valaki tovább lát az orránál, és rávilágít, hogy a nagy minőség gyártó igazából parasztvakító sznob cucc :)
2017. nov. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem azért írom hogy az apple-t védjem, de ha valakinek van 400+ ezer forintja pl egy iphone X-et (256 gbos modell ) venni akkor gondolom tud venni gyorstöltőt is hozzá, ha már ilyen drága telefont vett :D
2017. nov. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

soha nem fogom megérteni ezt a gyorstöltős hülyeséget. a telefont általában este töltöd. ha látod, hogy már 30-40% környékén van, tudod, hogy hamarosan töltened kell...nem várod meg, míg lemerül 15%-ra a nap közepén, aztán meg toporzékolsz, hogy neked 1 órán belül el kéne menned, de a lassú töltőnek meg 3 óra kéne, hogy feltöltse...arról nem is beszélve, hogy sokkal jobban leterheli az akksit, tehát jóval hamarabb elhasználódik.


értem én a kérdést, tényleg egy fillérbaszó dolog, de mi közöd hozzá? nem veszed meg, és kész.

2017. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!