Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok üzenetet küldeni?

Miért nem tudok üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna regisztrálni a Microbit nevű oldalra. Amikor rámentem a Regisztráció fülre és ott volt a megadott SMS Táblázat. Kipróbáltam az első SMS számot és a másodikat is, azonban a telefonom azt írja ki,hogy "Az üzenet küldése sikertelen volt." Miért nem tudok üzenetet küldeni? Tudom,hogy emelt díjas SMS szám. Légyszíves ne piszkáljatok ez miatt, sajnos nem tudom,hogy ilyenkor mit kell tenni. Köszönöm előre is.

2017. nov. 7. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szolgáltatód tiltotta az emelt díjas sms-eket,hívásokat. Engedélyeztesd a szolgáltatónál! :)
2017. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és azt hogyan tudom?
2017. nov. 7. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Felhívod a szolgáltatót és megkéred őket,hogy engedélyezzék!
2017. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te hogy lehetsz ekkora idióta? Ott van egy e-mailcím egy hibajelentő link egy telefonszám és te meg kiteszed ide és olyantól vársz választ akik életükbe nem látták azt a hülye oldalt.... gratulálok! :D
2017. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!