Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszaküzletben mennyiért...

Telefonszaküzletben mennyiért vennének meg egy Samsung galaxy j3 2017 készüléket?

Figyelt kérdés
Független, 1 hónapos, tokkal és üvegfóliával.
2017. nov. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd meg jófogáson mennyi a legolcsóbb, és abból vonj le még 10-15ezret
2017. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üzlet függő.

Szarért hugyért veszik meg ha erre vagy kíváncsi, jobban jársz ha magad adod el.

2017. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 70000.- ért láttam nála kitéve.
2017. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én 70000.- ért láttam nála kitéve."

Az nem tesz semmit.

[link]

Ehhez fogja mérni az árát, mert ha ennél többet kalkulál, soha nem fogja eladni.

Tehát tőle megveszi 25-ért, kirakja 40-ért hogy legyen rajta tizenöt haszna, de ha nem nagyon viszik, meg időközben megy le az ára, legalább egy tizes haszonnal ki tudjon szállni belőle mindenképpen, de ha éppen annyira nem megy, legalább nem veszítsen rajta.

Viszonyításképpen a jófogáson nem mennek el 36-ért.

Tehát vagy ez alatt felteszed a jófogásra, vagy odaadod bagóért a telefonos boltba.

Ők se hülyék hogy drágán vegyék át, sőt, hogy tovább menjek, lehet hogy nem kapsz egy fityinget sem ha azt mondja hogy bizományba átveszi és eladás után fizet.

2017. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sőt, az igazi bizományos az, amikor kér például

3000 ft-ot az árusitásért és olyan árat szab meg az eladó amilyet akar.

2017. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy forintot sem adnék érte.
2017. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!