Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyiért áruljam...

Szerintetek mennyiért áruljam sony ericsson w910i-met, ami háromnegyed éves?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy tízért


[link]

2010. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben ott van egy kis hiba, hogy :


Sony Ericsson W910i bronz, FÜGGETLEN dobozában, gyári tartozékaival: bontatlan adatkábel, töltő, leírás


Aha, persze, csak a töltő nem a sajátja, a W910i-nek hosszúkás töltője van, tudom mert nekem is olyan van, de mondjuk minden SE-hez minden töltő jó.


De amúgy ez nagyon kevés érte, az enyémen már látszik a használat és még 20 ezret simán adnak érte.

Haverom w580i-éjért úgy adnak 13-ezret, hogy hiányzik belőle a gomb + rossz a kijelző.


Most vadi új függetlenbe 41.900Ft én tuti 25-ről indulnék, de még megpróbálnám 30-ért is elsütni.

2010. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a vadiuj függetlenek lehuzosak! lásd photohall
2010. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 körül van a reális ára...Ha mindene megvan plusz jó állapotú akkor lehet valamivel több(mondjuk ha nem vitrinbe tartottad vszinűsítem h kopott,mert ezek a Sonyericssonok viharsebességgel amortizálódtak), bár a meglévő tartozékok miatti felárat nem nagyon lehet érvényesíteni, azaz nem sokmindenkit érdekel hogy meg van-e hozzá minden.
2010. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!