Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A3 2017 vs. Iphone 6...

Galaxy A3 2017 vs. Iphone 6 32 GB szerintetek?

Figyelt kérdés

Eddig csak androidos telefonom volt. A legjobb amim volt a galaxy előző verziója azaz a 2016-os, mivel a képernyőjét kicsináltam, sajnos nem fogom megcsináltatni. Namost, az iphone 110k jelenleg a samsung 80k

iphone ram 1 gb samsung 2gb

iphone proci 2*1,4ghz samsung 8*1,6 ghz

ujjlenyomat olvasó mindkettő

kamera beli különbségeket nem hasonlítanám, ugyanis a megapixelek száma nem egyenlő a kép tisztaságával, ezt rátok bízom,

samsung vízálló-porálló iphone nem



2017. nov. 9. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
iPhone operációs rendszere miatt erősebb.
2017. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamerája is valószínűleg jobb az iPhone-nak.
2017. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Majd TopDavid megmondja neked hogy az Iphone a jobb xd
2017. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Az Apple már bizonyította, hogy a képmagos processzora simán legyűrhet egy nyolcmagosat. Az 1Gb ram az iOS miatt bőven elegendő. Megmondom őszintén, én nem vagyok odáig a középkategóriás androidos telefonokért. Eleinte jól működik, majd kis idő után már kezdenek előjönni a hibák és szerintem nem a legjobb dolog folyton hard resetelni, hogy újra jó legyen. Bár az iPhone 6 már nem egy friss modell, de én azt választanám a kettő közül.
2017. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat, az a baj, hogy nekem nem annyira tetszik az iOS rendszere, az egész elrendezés és kialakítás, valamint az iphoneos kompatibilitási problémák miatt sem vagyok a hívük, de átgondolom
2017. nov. 9. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

"iphone ram 1 gb samsung 2gb

iphone proci 2*1,4ghz samsung 8*1,6 ghz "


na ez az 2 adat amit nem lehet összehasonlítani, mert az iphone 2 procival normálisabban működik mint a samsung 8 procival

2017. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában én vagy Huawei P9 Lite (2017), Huawei P10 Lite, vagy Honor 8 at vennék. (Nekem amúgy honor 8-am van)
2017. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!