Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri INTERNETRŐL mobiltelefo...

Megéri INTERNETRŐL mobiltelefont rendelni?

Figyelt kérdés
Huawei Honor 9-et szeretnèk venni,de ahol lakom ott nem nagyon van lehetősèg arra hogy bemenjek egy boltba ès megkèrdezzem hogy hogy s mint menne a dolog. Interneten a Mobilroyal nevű oldalról szeretnèm megrendelni a kèszülèket,de nem nagyon bízok az internetes rendelèsben ha ijen nagy árról van szó. Szerintetek megèri vagy inkább autózzak kicsit (sokkal többet) ahoz hogy mondjuk egy Media Markt-ban megkèrdezzem a telefonról a dolgokat?

2017. nov. 10. 06:52
 1/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
91%
Vannak nagy áruházak is ahonnan tudsz rendelni, nem kell olyan gsmből aminél probléma lehet.
2017. nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekesen értelmezik a törvényt:

Amennyiben nem a rendelésnek megfelelő vagy hibás terméket kapott, és ezt az átvétel után azonnal e-mailben vagy bármelyik elérhetőségünkön jelzi felénk, mi igyekszünk a törvényben foglaltaknál a vevőre nézve egy kedvezőbb megoldást kínálni. Ez egyedi elbírálás függvénye, erre az eladónak a törvény lehetőséget biztosít.


Garancia bolti: pfff (valszeg szürke import, vagy részletre kihozta az alkesz Jóska, talán lopott)


Elvileg minden telefon európai modell, aztán párszor már derültek ki dolgok, hogy kínai, csak rebrandelt, aztán az első OTA frissítéssel tégla lett a teló.


Az oldaluk is egy hányadék. Inkább menj a Mediaba.

2017. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Én az alapján, hogy internetes bolt, nem utasítanám vissza. Én tőlük rendeltem három telcsit, mindegyik rendben volt: [link] Nekik ráadásul boltjuk sincs, csak futár hozza. Van már 2 éve, hogy utoljára vásároltam, de akkor még okésak voltak.
2017. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Media Marktnak is van webáruháza, sokszor olcsóbban adják a termékeket, mint a boltjukban
2017. nov. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet netről is, de csak a hivatalos boltokból érdemes, a sufni gsm akármiket jobb elkerülni.

[link]

2017. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet netről rendelni, csak értelmes oldalról kell.

Én már rendeltem többek közt emagról, edigitalról, semmi probléma nem volt egyikkel sem.

2017. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!