Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone X vagy a Samsung...

Az iPhone X vagy a Samsung Galaxy S8 a szebb?

Figyelt kérdés

A kérdésem csak a külső megjelenésre vonatkozik!


Szubjektív válaszokat várok!



2017. nov. 11. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem tetszik a belogo szenzor az X-en de a hátlapja egyértelműen szebb szerintem. Szóval összességében az X mert az S8 hatlapjapt nem bírnám elviselni.

De őszintén, egyik sem tetszik.

2017. nov. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Összességében szerintem mindkét telefon tökéletesen példázza hogy kifogytak a jó ötletekből, de nincs is rájuk szükség, mert az emberek megvesznek minden szart, akkor is ha az visszalépés.


Számomra ez a fene nagy káva gyűlölet is érthetetlen, azon kívül hogy nagyon fancy kinézetet ad egy telefonnak, semmi értelme nem lesz. Persze kijelző, kijelző, kijelző...mintha számítana hogy 4,7 vagy 5,5 colon nézi az ember ugyanazt.


Sajnos a használhatatlan eye-candy dolgok felé haladunk. Elég csak megnézni:


Pár jó tapintású műagyag volt minden. Manapság a fém/üveg ház a menő, mert mennyire jól néz már ki. Az mellékes hogy vagy gyűjti ezerrel az ujjlenyomatot, vagy csúszik mint állat. Az Oneplus 3-am meg sem merem fogni tok nélkül. Ráadásul így nézzen ki a telefon, úgy nézzen ki...majd mindenki beleteszi az első GSM-ben vásárolt olcsó tokba.

2017. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a Sony Xperia XZ Premium tetszik jobban. Hánynom kell a péklapát telóktól. Szerintem káva nélkül is a téglalap lenne praktikusabb.
2017. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Csak az iPhone :D
2017. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

"Hánynom kell a péklapát telóktól"


Ne zavarjon hogy a Sony Xperia XZ Premium nagyobb a Galaxy S8-nál és az iPhone X-nél is.

2017. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne zavarjon, hogy én az alakra értettem. Nem tudom minek szól hozzá és pontoz olyan, akinek ennyire nincs szövegértése. Ráadásul szerinted a péklapát téglalap alakú ? xD
2017. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kikigl ***** válasza:
64%

Nekem se az X se az S8 hátulja nem tetszik, de kinek mi.

Szerintem az S8 előlapja szebb, az X-en zavaró a belógo szenzor.

2017. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!