Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet valahogy csinálni?

Meg lehet valahogy csinálni?

Figyelt kérdés

Szereztem egy kijelzőhibás iphone 6-ot de icloud-os (tudtam róla és olcsó volt) , és a kérdésem az lenne hogy valahogy ezt meg lehet csinálni esetleg bármilyen gsm-ben?

Tudom hogy elvileg nem de volt egy haverom aki elfelejtette a kódját (iphone 5s) bevitte és teljesen újrahúzták a telóját.

De hogy oldották meg? Én úgy tudom lehetetlen...



2017. nov. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
az a haverod kamuzott, nem lehet...szóval akármilyen olcsó volt, a 0 Ft-ot érő levélnehezéked még így is drága volt...:D szerzel bele egy lock mentes alaplapot, kicseréled és van egy működő telefonod kb. pár ezer Ft-ot spórolva :D
2017. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

na ez a lényeg hogy újabb telefont, akár android-os vagy ios-es nem érdemes használtan venni, mert lock-os, mindegyiket wifi-n keresztül kell aktiválni mikor megveszed.


Vettél volna egy nokia-t pár ezerért.

2017. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem oktatást,segítséget kértem VOLNA!

Egyébként a levélnehezékből az aksi kellett illetve a hangszóró mivel az is recsegett de mindegy.

5000 ft-ba vettem ebből még marad egy hibátlan állapotú ház illetve gombok,kamera,jack-töltő cstlakozó szóval nem levélnehezék,de nyíván van aki jobban tudja...

Feltettem egy kérdést amire egyetlen választ vártam,és egyből nekimennek az embernek hogy "vettél volna nokiát" stb.

Őszintén köszönöm a segítséget!!

2017. nov. 11. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyjából 10ből 1 ember barkácsolja otthon az ájfonját, arról nem is beszélve, hogy én biztos nem venném meg még a használt akksidat sem, amiről te sem tudod, milyen állapotban lehet, hisz kijelzőhibás a telefon, kipróbálni sem tudod igazán. a többi alkatrésszel is ugyanez a helyzet...nem tudod alátámasztani, hogy csak a kijelzőnek van baja, lehet szar a kamera is.


a bátrabbak adnak érte 100 Ft-ot, és ha nem működik, akkor nem buktak rajta sokat...

2017. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos eltértünk a kérdéstől!!

Nyílván bolond én sem vagyok, de a kérdésben nem volt arról szó hogy szerintetek megérte vagy nem (tegnap este kicseréltem mindekettőt és így hibátlan a telefonom) de nem megyek bele a részletekbe hogy hogy zajlódott le az üzlet de,nem vettem volna meg ha nem lett volna biztos.

2017. nov. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!