Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért került ki az s7-ből és...

BIGamer5623 kérdése:

Miért került ki az s7-ből és az s8-ból az infra?

Figyelt kérdés
Konkrétan: A Samsung Galaxy s7/s7-edge és a Samsung Galaxy s8/s8+ tetején miért nincs az az infra ami az s6/s6-edge s7/s7-edge s8/s8+ és a Samsung Galaxy S5 készülékeken megtalálható volt?

2017. nov. 11. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
mert nem fért el
2017. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! De ha egyszer az s6-edge készüléken elfért akkor az s7 -edge készüléken miért nem fért el hiszen majdnem ugyan akkora? Na mindegy.
2017. nov. 11. 19:41
 3/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Azért került ki, mert az infrának leáldozott
2017. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmi értelme hogy benne legyen, ezért.
2017. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De van értelme. Multifunkcionális távirányítónak lehetett használni. Projektortól elkezdve a nyomtatón át, a tévéig mindent tudtál egy eszközzel vezérelni.

Én is sajnálom hogy kikerült belőle.

2017. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem így értem.

A gyártó illetve a forgalmazás szempontjából nézve mekkora veszteséget okoz, ha nem teszik bele?

A vásárlók mekkora hányada fog emiatt más típust választani?

Nem okoz presztizs veszteséget olyan helyen állnak a modellel. Az x millió eladott darabból kispórolnak $20 értéket, az annyiszor $20.000.000 haszon.

2017. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
S5-öm volt. Nekem is hiányzik az infra.
2017. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VegasBoy válasza:

Nekem is hiányzik az infra az S7 edgem-ből. Én azt is olvastam, hogy ugye nem igazán fért el, meg nagyon kevesen használtak.


Most is tudod távirányítóként használni, de csak okos tevéknél.

2018. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!