Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 (2017)...

Samsung Galaxy A3 (2017) telefonom van,7. 0 Androiddal. Akármilyen alkalmazásra megyek rá azt irja ki, hogy: "Az XY alkalmazás állandóan leáll. " Ezt mindegyiknél kiírja. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Állítsam vissza gyárira, vagy töltsem le újra az alkalmazásokat? Egyébként a Google Chrome böngészőnél is ezt csinálja. Újra indítás nem segít.
2017. nov. 11. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyári aztán szerviz
2017. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállításra, többet nem tehetsz.
2017. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Nálam is ez volt, visszaállítottam de nem javult , és elvittem szervízbe 2 napig ment rendesen aztán még rosszabb lett....és azt a telefonomat használtam több mint két évig, a végén kész idegbeteg lettem tőle és ott jött el a pillanat,hogy többet Samsung telefonért pénzt nem adok(a telefon 50000 volt és 2 hónap alatt tönkrement)

U.i:dobd ki minél hamarabb!

2017. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam gyárira. Helyre jött.
2017. nov. 13. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

3-as. Te nem vagy normális! Tudod milyen telefont szaroztál most le?? Egy felső kategóriásat!


Nekem A5 2017-em van, velem is történt már, hogy kidobott egy alkalmazásból, azért mert kevés volt benne a RAM.

Kitakarítottam, azóta nem csinálja ezt.-


UI: 3-as te valamihez nagyon nem értesz.......

2017. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az A3 neked mióta felsőkategória, kedves utolsó? Ne állíts már idiótaságot. Samsung "S" és "Note" márkanevek alatt ad ki felsőkategóriás készüléket, amelyek árban köszönőviszonyban sincsenek az "A" szériával.


Egyébként az ég világon semmi köze ennek a problémának a RAM-hoz, annál inkább a cachehez.

A RAM takarításaiddal többet ártasz, mint használsz. Nem azért fejlesztenek a mérnökök egyre jobb RAM menedzsmentet, hogy Te mindenféle felesleges és reklámoktól hemzsegő klíner appel folyamatosan kilődd azt. Sok embernek sajnos halvány lila fingja sincs róla, hogy egyáltalán mi a szerepe a RAM-nak, csak észnélkül "takarítják" folyamatosan és csodálkoznak ha lassú a telefon.

Ugyanis pont ezt éred el vele, lassítod, nehezíted a telefonod dolgát. "Nagynehezen" betölti a gépi kódot a RAM-ba, ahonnan utána könnyen és gyorsan mindig elő tudja hívni a fájlokat, hogy neked minél gyorsabban a kijelzőn legyen a Facebook, Instagram meg egyéb appek. Ennek ellenére Te és még sok debil folyamatosan a RAM-ot törli, szinte 5 percenként. És még terjesztik is az igét, mintha lenne az egészhez bármi fingjuk.


(Mielőtt leoltanál, mérnökinformatikus vagyok.)

2017. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felső kategoriásat xddddd lol
2017. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!