Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefonokat képzelte...

Ti milyen telefonokat képzeltek el a jövőben?

Figyelt kérdés
Én nagyjából olyat, hogy az egész egy átlátszó "üveglap" és ha bekapcsoljuk akkor minden ott jelenik meg. Vagy azt hogy raknak bele ilyen kivetítőt és úgy lehet beszélni mint a Star Warsban, hogy csak a levegőbe vetíti ki az embereket. Vagy olyat, hogy kapsz egy telefonkeretet és a kijelző helyett a belseje (a kép amit látsz) oda lenne vetítve. Hirtelen most csak ennyi hülyeség jött ki belőlem. Nektek vannak fantáziáitok ilyesmikről?
2017. nov. 12. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót, mint a star warsos:D
2017. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is valami üvegszerűség lesz. Lehet tud majd hologramot kivetíteni de lesz saját kijelzője, valószínű az életben nem lehet olyan holot csinálni ami lever képminőségben egy kijelzőt. Valószínű igazolni is tudjuk majd magunkat vele, fizetni meg minden (ma is lehet de még elég kezdetleges).
2017. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem újítás, csak látszat. Soha nem vennék ilyen telót. 6 éve vettem az okostelóm, és megfogadtam csak akkor veszek újat, ha ízeket és illatokat tudok rajta küldeni. Vagy ha teleportálni tudok vele. Vagy ha pl. kristálytisztán látom vele a 200 millió fényévre lévő bolygók felszínét. Nekem ezt jelenti az újítás, amíg ezeket nem csinálják meg, addig leşzophatnak a gyártók.
2017. nov. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hordható-beültethető csipszerűség lesz, ami virtuális teret képez körülötted, így érzetre fizikailag is megjelenik majd előtted a személy, akivel kommunikálni akarsz vagy az információ, amit kutatsz. Mint A mátrixban.
2017. nov. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Filmekből látott ötletektől nem tudtok mást?
2017. nov. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom, már most egyre inkább az értelmetlen "eye-candy" dolgok felé megyünk el.


- Káva nélküli kijelző. Van értelme? Nincs. Eleinte próbáltak neki plusz funkciót adni, nem nagyon sikerült.

- Tepsi méretű telefonok. Pár éve még egy iPhone is nagynak számított, ma már szinte nincs is egykezes telefon.

- Értelmetlen anyaghasználat. Fém, üveg, mert milyen igényes külsőt ad, fúj, fúj műanyag. Pedig a fém csúszik mint az állat, az üveg karcosodik, ujjlenyomatot gyűjt. Meg az új trendi a kerámia. Aztán az egészet úgyis beleteszi mindenki a legolcsóbb kínai tokba.

2017. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!