Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefont szeretnék,...

IPhone telefont szeretnék, ellenzi a nővérem (? )

Figyelt kérdés

13éves vagyok. Eléggé rossz állapotban van a telefonom,lassú,nem tölt rendesen. Elkezdtem nézegetni iphone telefonokat mert nagyon tetszenek. Főleg a 6s! Lenne rá pénzem, nem a szüleim pénzéből venném meg,és nem is menozesbol! Mivel diákmunkát még nem vállalhatok,ezért a félrerakott pénzemből szeretném megvalósítani(karácsony,névnap,szülinap stb..)(nálunk nincs ajándékozás, inkább csak pénzt kapunk,és ezzel azt kezdünk amit akarunk)

Vissza a lényeghez. Nálunk a családban az Android a megszokott,de anyukam is nézegeti az iPhonokat maganak,neki is nagyon tetszik. Viszont a nővérem lebeszelte,hogy drága, ezzel csak menőzni fogok,es a szokásos amit mondani szoktak..


Szóval most toletek varok segitseget! Ha megtehetem ,akkor megvegyem? Esetleg más iPhone?


/nem menőzés,nem kerek ilyen kommenteket/


2017. nov. 12. 11:07
 1/10 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsi.
2017. nov. 12. 11:11
 2/10 anonim válasza:
17%
Hát nem tudom. Nálunk a férjemnek van ájfonja, de ha valamit le kell fényképezni ésaz én samsungom épp le van merülve, kitépem az összes hajam, mert az ájfonnal nem lehet egy normális képet csinálni. egy f**s. nekem nem kéne ingyen se.
2017. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a nővéredre! Nekem iPhone 5S-em van, és nagyon szeretem, nagyon a szívemhez nőtt az iPhone. A 6S még 2-3 éveig telefon lesz! És valóban drága, de megéri, hidd el! :) Nekem soha többet nem kell android, felszabadult érzés volt a szardroid után az iOS. A nővéred valószínűleg nem engedheti meg magának, és ezért mondja :D De én megvenném a helyedben :) ;)
2017. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettessel meg ne törődj! Hülyeségeket beszél! :D :D
2017. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már ájfon akkor SE az szerintem jobban megérne(olcsóbb) és ugyanazt tudja mint a 6s. De ha van egy kis fölös pénzed(na az nincs senkinek) akkor 6s-t is megveheted.

:)

Amúgy meg az android más platform szoval ne hozzuk ide.

2017. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igen,tenyleg azert mondja mert neki nincs pénze rá!😛

Még meggondolom hogy SE,vagy 6s legyen!

Ment a zöld kéz mindenkinek!❤

2017. nov. 12. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a kisebb méretet szereted jobban (4") akkor az SE, ha a nagyobb méretet (4.7"), akkor meg a 6S. Plusz a 6S-ben ott a 3D Touch, bár nem tudom, hogy neked az mennyire fontos :D :D Hardverileg nincs sok kölönbség, az SE ugyan az, mint a 6S, csak kisebb, meg nincs benne 3D touch..
2017. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hú ezzel most sokat segítettél,köszönöm!😇

Szerintem a SE lesz a nyerő,az ára illetve a mérete miatt is.😍

2017. nov. 12. 17:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nov 12.-en irtam ki ezt a kérdést. Azota gyűjtögettem még, es ma meglepem magam egy iPhone 6s-el! Koszonom mindenkinek aki hozzászólt,mostantol en is IOS-es vagyok. Kesobb is irok majd,hogy mennyire tetszik,jo volt-e a valtas!😄
2017. nov. 28. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Üdv a klubban ;) Ha bármi kérdésed van, akkor írj nyugodtan PM-et, tapasztalt iOS-felhasználó vagyok, bár tudom most milyen fura a droid után :D Én is így voltam vele :P :D
2017. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!