Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iOS11 végleg el van b. xva?

Az iOS11 végleg el van b. xva?

Figyelt kérdés

Kifagy, laggol, a számológépje megzavarodott 1+2+3=23 eredményt ad.

Azt mondják hogy valami alap dolgot cs.szt.k el benne az alma fejlesztők csak ők se tudják még mit. Ez igaz?



#alma #iPhone #fejlesztő #IOS11 #elvaxva #elscezsve
2017. nov. 13. 06:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#10 te agyhalott, a kalkulátor csak egy példa volt a fagyásra, hogyan tudja mindenki egyszerűen kipróbálni fagy e az iPhone-ja az iOS11-el, gyorsan számolod 1+2+3 és 23-at ad, de nem ez a lényeg hanem az hogy a rendszer alatta el van baxva mert az iOS11-et átépítették, vége a Jobs által megírt iOS-nek, bevezettek valami fagyós technológiát alája. De te ezt nem érted, hagyjuk.
2017. nov. 14. 07:31
 12/27 anonim ***** válasza:
46%

Csak az a baj veled, hogyha valaki leírja, hogy neki semmi baj nincs a telefonjával, akkor azt egyből leugatod, hogy márpedig nincs igaza, mert nálad viszont fagy a készülék, bármit is jelentsen az. Akkor inkább írj ki olyan kérdést, hogy várod azok válaszát, akiknek szintén van valamilyen problémája, és akkor nyugodtan lehet egymás között szapulni a rendszert.

Simán lehet, hogy tényleg a többségnél gondot okoz az új iOS, de az is lehet, hogy csak egy hangos kisebbségnél. Az viszont biztos, hogy nem az ilyen kérdéssekkel fogod ezt kideríteni.

2017. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
40%

Köszönöm #12😂

(#10 vagyok)

Amúgy meg kérdező, legyél boldog, hidd azt hogy az IOS szar és vegyél androidot😂 IPhone X boldog tulajdonosa vagyok és tudom kezelni a telefonom SEMMMI PROBLEMA VELE

2017. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok androidot venni, első 3 telefonom az volt, a hajamat téptem 5 évig, akkor kukáztam az utolsót. Azóta az SE-vel semmi bajom nem volt az iOS10-ig. Aztán feltettem a 11-et és fagy az iMessage, fagy a Youtube, de még a sima Kalkulátor is. Aztán láttam hogy a Magyarósinak is fagy, gondolom ez most a trend hogy fagyjon.
2017. nov. 15. 07:16
 15/27 anonim ***** válasza:
56%

Na most mondjátok hogy: " a zandroid lefagy lagol szra !!4@44!4!!! "


Sok idióta Apple fanboy, ugyanúgy fagy az is csak nem beszéltek róla. :'D

2017. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem beszéltek mert eddig nem fagyott! Ez halálkomoly, soha semmi bajom nem volt amióta áttértem andróról ájfón SE-re, de most ez beb.xott úgy hogy nem hiszem el! Szerintem szabotálta valaki a szoftvert az almáéknál, egy beépitett ember a szarszungtól gondolom.
2017. nov. 16. 07:37
 17/27 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
82%
Nekem is fagy mióta felraktam az iOS11-et.
2017. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
2017. nov. 25. 22:54
 19/27 anonim ***** válasza:
😒😒 Gondolhattam volna, hogy te írtad ki a kérdést 😒😒
2017. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem én.
2017. nov. 29. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!