Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackview bv8000pro (Android...

Blackview bv8000pro (Android 7. 0) mitől indulhat újra magától rendszertelen időközönként?

Figyelt kérdés
Október közepén vásároltam, kezdetek óta ezt csinálja. Van hogy 2-3 napig nem indul újra, de van hogy egy napon belül kétszer is. Magyar oldalról vettem, garancia van rá, viszont nincs csere készülékem, amit használni tudnék, míg ez szervizben van, no meg ki tudja mennyi ideig ülnének rajta. Vásárlás előtt olvastam a telefonról véleményeket, más is írt ilyen problémát, viszont neki egy rendszerfrissítés megoldotta a problémát. Én is frissítettem már, jött ki azóta rá, mióta nálam van, viszont nekem nem oldotta meg a problémát. Valakinek tipp, mi okozhatja a problémát, az operációs rendszerrel lehet a gond? Vagy valami ötlet, amivel lehetne próbálkozni és nem túl bonyolult egy kevésbé hozzáértő számára?

2017. nov. 13. 12:52
 1/1 Lájsz ***** válasza:

3 probléma okozhatja.

1/Szoftveres. Amit tehetsz:frissítések telepítése,hard reset (teljes visszaállítás). Ha ez nem oldja meg akkor újratelepíteni a szoftverét.

2/ Akku hiba. Az akkumulátor teljesítményének hirtelen csökkenése terhelésnél minden további nélkül okozhat újraindulást,cserélni kell az akkut. Viszont itt lehet egy olyan bagatel probléma is hogy vagy az akku,vagy a készülék érintkezőin van valami kis szennyeződés,ami időnként kapcsolatvesztést okoz,erg újraindul a készülék. Érdemes jó erősen átdörzsölni az akku érintkezőit egy tiszta,száraz ronggyal.

3/ Alaplapi hiba. Itt lehet kondenzátor illetve érintkezési,forrasztási hiba,javítása csak szervízben.

Remélem segítettem.

2017. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!