Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eddig működött Sony Ericsson...

Eddig működött Sony Ericsson W300i SIM kártya nélkül de már nem, miért?

Figyelt kérdés
Én leváltottam okostelefonra, de akkor még működött SIM nélkül. Aztán a párom telefonja elromlott, kölcsönadtam neki és azóta nem tudom bekapcsolni, azt írja ki helyezzek be SIM kártyát. Most hirtelen miért? El akartam adni, de így nem tudom milyen személyes adatok lehetnek rajta.

2017. nov. 13. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

SIM nélkül működött a telefon?

Mire tudtad használni? Vágódeszkának?


Legjobb esetben kicsit elkoszolódtak az érintkezők.

Legrosszabb esetben alaplap csere.

2017. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod bekapcsolni , az nem a SIM kártya hiánya miatt van.
2017. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

SIM nélkül nem működhet, akkor hogy vonná a telefon díját?

Nem értem. :(


Nekem is ilyen telefonom van, nem akarok tőle megválni, de sajnos nem működik tökéletesen. A lényeg, nekem azt szokta kiírni, hogy tegyek bele sim kártyát, miközben benne van... Előtte véletlenül leejtetem, és kiírja. Olyankor a sim kártyát kissé megmozgatom és jó lesz.

2017. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!