Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most látok egy 15%-os...

Ha most látok egy 15%-os leárazást egy 100. 000 forintos telefonon, megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy olyan telefont szeretnék, de nem feltétlenül most, csak megláttam hogy akciós. Az ilyen leárazások gyakoriak (tehát várhatok még vele) vagy érdemes lenne most lecsapni rá? Amúgy nem találtam ennek a kérdésnek jobb kategóriát, ha valakit zavar.

2017. nov. 15. 16:50
 1/6 anonim válasza:
9%
Egy havi fizetésed telefonra költenéd? Persze tudom, szép lassan gyűjtötted össze a pénzt, de tényleg megéri?
2017. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress rá árgépen is a telót, aztán lehet, hogy máshol 15% akció nélkül is olcsóbban meg tudod venni.
2017. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri akkor vegyed meg, mást hiába kérdezel.
2017. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább írd le, hogy milyen telefonról van szó, és én megmondom, hogy megéri-e vagy hogy van e máshol olcsóbban.
2017. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Milyen telcsi?
2017. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#2 igazad volt, nagyon köszönöm
2017. nov. 15. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!