Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s 6 telommal...

Samsung galaxy s 6 telommal van gond tudnatok segiteni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na a lenyeg az h ma nem tudtam uzeneteket irni mert vmi olyasmit irt ki h a samsung billentyuzet allandoan leall. Erre en ujra inditottam de ennek mar vagy 3-4 oraja es a problema azzal van h mivel nem adja ki a billentyuzetet nem tudom beirni a jelszot... valaki segitsen legyszi surgos lenne.

2017. nov. 15. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, főleg mert viszonylag új telefon... én ilyenkor újraraknám esetleg egy újabb rommal, de ez gondolom nem mond neked sokat.


Alternatív megoldás lehet, ha keresel egy billentyűzetet a Play áruházban. A Flekyt ajánlom, de a SwiftKey is jó, állítsd be alapértelmezettnek (ha letöltöd a Fleksyt és elindítod, akkor végigvezet ezen), hátha az nem áll le!

2017. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia koszi a valaszt:) igen nem sokat mond nekem az a rom vagy mi viszont a problema azzal van h nem birok rajta semmit se csinalni mert ugye jelszoval meg ujjlenyomttal lehet feloldani de ujrainditaskor mindig a jelszot keri...nem tudom mit kene csinalni... esetleg erre vmi tipp? Elore is koszi:)
2017. nov. 15. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Na az viszont baj... ilyenkor az a baj, hogy én is elég tanácstalan vagyok.


Szerintem vidd el egy Samsung boltba/szervizbe és kérj tanácsot, ezzel szerintem ők tudnak neked segíteni.


Esetleg ha a Samsungnak van szoftvere gépen, amivel tudod resetelni, az lehet megoldás, de akkor nyilván elvész mindened.

2017. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugj rá egy egeret. A szövegdobozon hosszan nyomvatartva felajánlja, hogy válassz másik billentyűzetet. Ha nincs másik akkor: Hard reset. Keress rá neten hogyan kell. Visszaáll a telefon a gyári beállításokra.
2017. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) Mar elvittuk szervizbe de ha lehet h mielott beadom kiprobalom valamelyik megoldast. Megegyszer koszonom:)
2017. nov. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!