Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifihez való kapcsolódáskor...

Wifihez való kapcsolódáskor miért van azonosítási probléma?

Figyelt kérdés

Ha egyszer beírtam a jelszót, elmentette és kapcsolódott, akkor miután kinyomtam a telefonon a wifit, majd újra be, már nem tud újra kapcsolódni, hanem azt írja ki "azonosítási probléma". Ez miért van? Tegnap lett lecserélve a modem, azóta történik ez. Mindig el kell felejtetni a telóval, és újra beírni a jelszót. Nem szeretem, ha mindig be van pipálva (vagyis nyomva, na értitek) a wifi, mert jobban merül a teló.

Lehetséges, hogy egyszerűen ilyen fajta a modem?



2017. nov. 15. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen modem? Router?

Ha router, akkor pár dolgot érdemes megnézni:

Van-e MAC szűrés beállítva, van-e időkorlát beállítva, van-e ip cím korlátozás beállítva. Talán a telefonod a MAC címet állandóan állítgatja, nekem volt ilyen telefonom anno. Talán, de ez elég fura. Az biztos, hogy router nincs valami jól beállítva.

2017. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a cserélt modemmel gond van és nem megvett, hanem a szolgáltató tulajdona, akkor nálluk kell reklamálni/cserét kérni.


(Nállam pár éve egy hiba után cseréltek modemet. Azon nem működött az USB port, kértem, hogy oldják a tíltást (tudva, hogy ez csak szoftveres, mivel áramot adott az USB eszköznek és előtte is ugyanolyan modem volt, de azon működött az USB), de végül kicserélték egy ugyanolyan típusra, amin működött az USB.)

2017. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!