Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a Szoftverfrissitést?

Figyelt kérdés

(Samsung telefon) Véletlenül ráböktem a beállításokba a "Manuális frissitésletöltés" re és keresett egy több mint 1gb os frissítést amit nem tudok kikapcsolni csak szüneteltetni, így ott éktelenkedik egy értesités (amit szintén nem lehet eltüntetni) miatta.

Valahogy le lehet állítani a dolgot? Mert nem akarom letölteni.



2017. nov. 15. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig megeri. Gyorsabb es biztonsqgosabb lesza telefon. Uzemido is no...
2017. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Milyen telefon? Ha felsőbb kategóriás, akkor hagy szedje le, ha inkább alsó, nem fogja vinni, lassabb lesz, így tudod kikapcsolni:

[link]

2017. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de nekem egyik opció sem elérhető, se a leállítás sem pedig a kényszer leáklítás. Samsung Valaxy J5 Prime, Nem tudom, hogy mennyire felsőkategóriás, de még szinte új.
2017. nov. 16. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le rá! Megéri
2017. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
éjszakára ráteszem majd letölteni, előtte egy biztonsági mentès azt ha nemjó valami visszaállitom :D
2017. nov. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!