Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője,...

Betört a telefonom kijelzője, milyen okok miatt fogadja el a biztosító, hogy kicseréltessék?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a samsung szervizben (samsung galaxy s8-ról van szó) és azt mondták, hogy 80 ezerért cserélik ki, a t-mobile-ban pedig azt mondták, hogy hívjuk fel a biztosítót, de és mondjunk valami olyan okot amiért elfogadják (már azóta van rá biztosítás mióta megvettük). Mit kéne mondanom nekik? Elég ha annyit mondok, hogy leesett a konyhapultról (mert ez történt) vagy valami teljesen mást? Nem szeretném a telefon majdnem felét kifizetni a képernyő miatt..
2017. nov. 16. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kėrdės, hogy milyen jellegű a biztosítás. Vonatkozik e olyanra, ha te voltál a hibás. Szerintem nem. Ez pedig olyan eset.
2017. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Éppen a bankban voltam, amikor a bankrablók behatoltak, mindenkitől elvették a telefont és megtaposták.
2017. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az igazat kell mondani és kész...meg előtte olvasd át a szerződést, hogy mire vonatkozik a biztosítás. szerintem töréskárra még a legolcsóbb is vonatkozik...ha nem vonatkozna, akkor mégis miért fizetné az ember?
2017. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Azt semmiképpen se mondd hogy munka közben történt, ugyanis ez a legtöbb biztosítónál kizáró ok.

Az hogy rezgőre volt állítva és lerezgett valahonnan, nekem már bevált egyszer.

De ha lehet az igazat mondd, mert ha visszakérdeznek és nem tudsz válaszolni, akkor úgy fog tűnni hogy hazudsz a témáról és elhajtanak.

2017. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mire szól a biztositás?
2017. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!