Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok...

Milyen telefont ajánlatok 130-140 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Ha kicsivel több az sem aladály. Nagyon Sony-s vagyok. Utoljára egy Z3+ om volt de az zavart hogy őrülten tudott melegedni és kilépett időnként a youtubeból vagy kamerából. Sajnos vizállóság ellenére víz jutott bele egy eső alkalmával, nem részletezem. Pillanatnyilag egy Xiaomi-m van de nem egy mérnöki munka hiába kifogádtalan a kamerája. A navigációs gombok maguktól megnyomódnak úgy hogy féléterre vagyok tőle és így home gombot nyom pl filmezés közben. Amire szükségem van az egy jó minőségű kamera, GPS tökéletes működése Stravan vagy egyéb navigációs programon. Nem fagy android ellenére. Hangzás nem lényeges. Ha eszembe jut valami leírom.
2017. nov. 16. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Huawei p10?
2017. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a Sony, csak ne Snapdragon 810-es chip legyen benne. Több rokonomnak Sony van és nincs vele gond.
2017. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ezt nem is hallottam még hogy ne az a snapdragon legyen benne. Igazából nekem eddig a legjobb a Sony volt úgyhogy... :) P10 is jó ötletnek tűnik.
2017. nov. 16. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Oneplus 5
2017. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oneplus 5t csúcs hardver(kb150 e)

Honor 9 középkategória(kb 130 e)

2017. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huawei P10, Samsung Galaxy S7 Edge, vagy Asus Zenfone 3 Deluxe (5.5")
2017. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!