Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a Telenornál...

Mennyibe kerül a Telenornál egy sim kártya?

Figyelt kérdés

Még nem volt feltöltőkartyás telefonom, de amíg előfizetésem volt, addig sem én intéztem.

Most "MyTalk & Chat" csomagot szeretnék ami 4849/hó, de nem tudom hogy ezen felül magáért a sim kártyáért mennyit kell fizetnem, ha egyáltalán kell... És egy Telenor üzlethez elég sokat kéne utaznom.


Valaki esetleg?



2017. nov. 17. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Felhívhatod telefonon a szolgáltató ügyfélszolgálatát, ahhoz nem kell utazni.


1220

Telefonos ügyfélszolgálat

Hálózaton belül díjmentes

0-24 óráig hívható

Ügyintéző, interaktív automata menü után

2017. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

A honlapjukról 0 forintért tudsz SIM kártyát rendelni. ( [link] - ingyen kiviszi a postás) Ha üzletben veszed, akkor fizetned kell érte ( [link] + szállítási költség).

Ne lepődj meg, ha a készülékbe helyezés után nem csatlakozik a hálózatra, nekem legutóbb 3 napig tartott, amíg aktiválták.

2017. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!