Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J1 (2015...

Samsung Galaxy J1 (2015 verzió) vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 512 MB RAM,meg hogy csak 4GB. De ez egy iskolába hordós telefon lenne. +2 GB-s SD kártya bele. Van egy A5 2017-em, amit félek elvinni. Messenger lenne rajta és Facebook.-És hívnék rajta. Semmi más. Megfelelne erre a telefon? Az 512 MB RAM tudná normálisan futtatni a Messengert? Köszönöm szépen az értelmes válaszokat.

#Samsung #alkalmazások futtatása
2017. nov. 18. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az 512 MB RAM tudná normálisan futtatni a Messengert?


A normális futás nem épp csak a ramtól függ. De valszeg ennyi ram, ha nem akarsz mást futtatni, elég lesz csak a messengerhez.

Megfelelni megfelel, csak nem biztos, érdemes lesz kiadni ennyi pénzt csak ezért. Akkor már inkább egy ennél is olcsóbb modellt vennék. Viszont ha csak a fiókban porosodik ez a telefon és így hasznosítanád akkor csak nyugodtan. Nem lesznek hatalmas problémák vele.

2017. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mást nem futtatnék rajta kívül.

Nem olyan telefon lenne. Minden nap használnám, minden nap vinném iskolába. Csak hétvégén nem.

10 ezer FT körül megy az ilyen telefon használtan, szerintem ennyit megér. Gombos telefon meg azért nem lenne jó, mert arra nem tudok Messengert,Facebookot letölteni.

2017. nov. 18. 20:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem már újonnan vennéd :D Amúgy nyomógombosról is lehet facebookozni, meg üzenetet küldeni. Az m.facebook.com azokon is bejön a böngészőből :D
2017. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben. J1 lesz.
2017. nov. 18. 20:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, bár nem 100%, hogy a Messengert laggmentesen elfuttatja.

Egy klasszikus mobiltelefonnal is lehet Facebookozni, de az sajnos elég kacifántos, videóhívást meg el lehet felejteni.


Esetleg még nézz körbe a neten és jól gondold át a dolgot. :)

Remélem tudtam segíteni.

2017. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Klasszikus mobiltelefont nem szeretnék. Jó lesz ez használtan. Hívásra, messengerre jó. Köszi a választ!
2017. nov. 18. 20:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Rendben, végül is a te döntésed. ;)

Telefontokot tok-shop.hu-n; gsmbutik.hu-n; Wishen;eBayen és AliExpressen vásárolj, ott megéri. Bár ezek közül nem sokat próbáltam ki, de a vélemények átlagban jók.

2017. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen a segítséget!
2017. nov. 18. 20:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Neked van/volt J1-ed?
2017. nov. 18. 21:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt, de sokáig használtam Samsung telefont. Az "okosok" nálam annyira nem váltak be, de átlagban kb. 50.000 forint alatt voltak.


Az S,A,Note kategória ami megéri, esetleg J kategória felső "polca". :)

2017. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!