Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy 7 plusz?

Iphone 7 vagy 7 plusz?

Figyelt kérdés

Mar egy pár hónapja szeretnék iphonet, de nem tudtam eddig eldönteni hogy melyiket. Először úgy volt 6 aztán 6s aztán 7 most pedig 7 plusz. Ma voltama a telefonosba es ott volt a 7 es 7 plusz. De én a 7est nagyon kicsinek tartom mert most egy samsung j5--öm van es eddig abba voltam hogy a 7es iphone kb olyan mint a samsungom. De ma mikor megláttam hogy sokkal kisebb arra jutottam hogy inkább nem. De a 7 plusz meg sokkal nagyobb 😂😂😂😂 de gyönyörű telefon. Tehát akkor 7 plusz mennyivel jobb? És hamar hozza lehet szokni ahhoz hogy olyan nagy?

Első iphoneom lesz.. tapasztalt iphoneosok véleményét kérném 😊😊😊



2017. nov. 18. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Annyiból elég sok Magyar helyesírási szótár jönne ki. Szerintem hasznosabb beruházás.
2017. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalt iPhone-os vagyok.. Ezt neked kell eldönteni :D A 4.7" nem kicsi, van aki (pl én is) SE-t, vagy 5S-t használnak, az 4". Ha a nagyobb méretet szereted, akkor a Plus-t, ha a kisebbet, akkor a "sima" 7-est. A nagyobb mérethez viszonylag gyorsan hozzá lehet szokni. Bár nem iPhone-ból, de volt 4" után egy 5" telefonom, és 1-2 nap alatt megszoktam :) Na kisebb méretre már nem volt ilyen könnyű visszaállni :D A 7, és a 7 Plus között max a méret, meg a kamera a különbség. Ha fontos a jó kamera, akkor maradj a 7 Plus-nál :) :D
2017. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
7 Plus. Mert a gyönyörű nagy kijelzőt szeretem, és azonnal meg lehet szokni! :) Pluszra szavazok én is!
2017. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Nem kértem a véleményed. Pont le*zarom. ... tudtommal nem az volt a kérdés hogy helyesen írok e vagy nem....

Normális emberkéknek : köszönöm a válaszokat . És mi extra van meg ebbe a telefonba? Mi az ami zavaró benne??? Picikét írjatok már róla. Nagyon sok videót néztem meg olvastam róla de érdekel a ti véleményetek is. Mi jo a telefonba mi rossz stb ☺☺☺😂😂😂

2017. nov. 18. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Írtam ;) :D #2-es voltam :D
2017. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a sima 7-et kicsinek találod, akkor egyértelmű hogy a 7 plus :) A méretét hamar meg lehet szokni szerintem, meg tényleg jobb a tartalomfogyasztás a nagyobb kijelzőn :)
2017. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Te is egy baszott nagy IQ gengszter vagy.


#1: Pontosan


A kérdésre válaszolva, "Tehát akkor 7 plusz mennyivel jobb?", 2-vel jobb.

2017. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért úgy írtam baz*meg mert érdekel mi a különbség közte azon kívül hogy a plusz nagyobb. Nem érdekel az idióta kommented kaptam már normális embertől normális választ. Segítséget kértem nem pedig oltást. És mivel ez lesz az első iphoneom ezért nem értek meg hozza .... пашол нахуй 😂😂😂
2017. nov. 19. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező a 7 plus-t vedd, amugy meg mar en is egy csomoszor megjartam h kiirtam egy kerdest es jottek az 1-es hez hasonlo nyomorekok h vegyek belole helyesirasi szabalyzatot mert 2 szot elirtam 😑 Ezek is csak azert csinaljak mert nem birjak elviselni h van akinek van penze iphone ra es valamibe muszaly belekötniük.
2017. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvettem a 7 pluszt és imádom 😍😍
2017. dec. 9. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!