Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a black...

Mi a véleményetek a black fridayről?

Figyelt kérdés

Én elég felháborítónak tartom az egész megyer Black friday szintet. November 24 helyett inkább november 17, ami nem november utolsó péntekje, ahogy lenni kellene. Illetve mindenhol ezt reklámozzák tv, rádió és újság. Akár 50-60% kedvezmény, de még is mire??? igen a kiegészítőkre pl. egy telefon tok, amin alapvból 400% haszonnal árulnak.


Mostanába dolgoztam webshopoknál csomagolóként, raktárosként, áru átvételisként és beszerzőként is és megdöbbentő az árrés kalkuláció. Amikor egy termék bruttó beszerzési ára 89 Ft nem értem, h a bruttó eladási ára, h lehet 999 Ft.


Nem csak egy terméknek van ilyen árrése. Az elektronikai cikkeknél is. Egy telefon 40.000 Ft beszerzésin, és még akciósan is 47.000 Ft Black friday alkalmával, de eretelig 60.000 :D


Undorítónak tartom az egészet, mert még egyik webshop se meri bevállalni, h 100 Ft haszon termékenként. Még úgyis megérné nekik.

Ehelyett 1.000 Ft-vel olcsóbban adják mint máshol (árukereső) által.



2017. nov. 18. 22:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Magyar Black friday-t, ami nem is tényleges akció :/
2017. nov. 18. 23:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy észrevetted.

Én a kínai okosórákat is szeretem az emagon, amihez 80% akciókat írnak, közben meg még drágább, mint ebayen.

Legjobb kis webáruházakból rendelni, ahol normális áron van minden, irreálisan olcsón tökéletes állapotú terméket soha nem fogsz kapni, csak sajna ezt az átlagember nem érti meg.

2017. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Senkinek nem érné meg 100Ft haszonnal telefont árulni. Egyébként a haszonban benne van a helyiség bérlése, díjak, számlák, biztosítás, alkalmazottak bére.
2017. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hasznos.

Minden alapból túl van árazva de akkor is, ne mondd, ha adnak 30 ezer kedvezményt az rossz adott esetben.

Én tavaly vettem s7-et -80k kedvezménnyel, egyébként is kell de így még olcsóbban meg lehet venni.

2017. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek a black fridayről?"


Semmi. Lesz@rom.

2017. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, értem, h a haszonban benne van minden, de ha 10x annyi terméket adnának el, akk is be jönne az a bevétel, amerikában nyilvános volt 1-2 cég bevétele, a black friday alatt 2 éve - már nem tudom megmondani melyik cégé, de az ő hozzáállásuk az volt, h termékenként 10% profit + szállítási díj, így eladtak több ezer terméket és a 10% profitból még a munkadíj, bérletidíj és egyéb is nyereséges volt. Itt viszont nem :)
2017. nov. 19. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem minden magyar kereskedő most tartota vanak aki a normál idejébe tartják .

Viszont igazad van mert röhögö görcsöm volt mikor meglátam hogy blac friday ár annyi mint árukeresön megnézve normár ár máshol ,ezek tavalyi árbol engedtek

Én ugyan megnézem hogy pénteken többiek tudnak e vonzo ajánlatot adni ,de ha nem akkor inkább a német amazonon keresek black fridayos ajánlatok közöt azt ami engem érdekel ott tavaly is voltak ütös ajánlatok.

2017. nov. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a véleményem, hogy marhára nem azért kapod meg olcsóbban, mert leárazzák (ha egyáltalán olcsóbb, mint máshol), hanem mert régóta ott áll nekik és meg akarnak tőle szabadulni. Ez nem gond, viszont mi lesz ebből? Pl. az, hogy veszel egy olyan eszközt, amiben Li akksi van, ami nem volt feltöltve/használva fél évig, tönkremegy, te meg megveszed a szart. Persze garanciában javítják meg cserélik, de van, ami csak fél év múlva derül ki + utánajárás, stb. Meg hát ha megnézed csak olyan cuccok vannak, amik amortizálódnak.
2017. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!