Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
szalaiadi1 nevű felhasználó kérdése:

Messenger üzenetek szamat miert nem jelzi?

Tehat a messenger ikon felett mas telefonokon lehet latni h van egy piros karika es abban az olvasatlan üzenetek száma,nekem ezt sehol nem jelzi,belehet állítani valahol? Huawei p9

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, Huawei, Facebook, Messenger, snapchat, értesítés

11-19 19:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nem lehet, hogy mindenkit némítottál? Nekem akkor nem szokta kijelezni.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-21 18:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

fokepernyo beallitasaba az ikonszamlalo volt kikapcsolva de koszonom

# 2/2Időpont 12-03 18:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitők lehet az, hogy eltűntek a telefonomról a pár napnál régebbi messenger üzenetek?
Tudtok olyan alkalmazást androidra ami kijelzi a zároló képernyőn az értesítéseket mint pl. a messenger üzenetek? Mint az iphone-okon is de van androidra is csak nem tudom a..
Hogy lehet messengerben beállítani, hogy az üzenetek mellé helymeghatározási is legyen?
A messenger alkalmazásban az üzenetek fölött nem látom a napokat a fb profilomban - legfiressebb messenger van fenn. Valaki tud megoldást? -többi lent
Android. Miért nem töltenek be az üzenetek? Pl messengeren
Az új Messengerben hogy lehet keresni az üzenetek között?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu