Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak úgy berepedhet a telefono...

Csak úgy berepedhet a telefonom kijelzője. Ilyenkor mi a teendő? (Samsung Galaxy S7 Edge)

Figyelt kérdés

Hétvégén beraktam a telefonomat a zsebembe, elindultam le az autóhoz, és mikor kivettem a zsebemből meg volt repedve a kijelzője. Tudni illik nagyon vigyázok a telefonomra, ennél az esetnél is tok+fólia is volt rajta. Nem értem, hogy hogyan törhetett meg a kijelző. Működni működik, azonban zavaró, és idegesítő, és valószínű tovább is fog törni.

Mi a teendő ilyenkor? 2016 októberében lett vásárolva a készülék, tehát még van rá 1 év Samsung garancia. A készülék a T-Mobilnál lett vásárolva. Ma visszavittem, és elirányítottak a Samsung szervízbe. Azonban attól félek, hogy akármilyen indokkal meg fogják magyarázni, hogy mindenképp én vagyok a hibás. Akár azt is mondhatják, hogy a zsebemben meghajlott (tokkal együtt, amit irreálisnak tartok).

Azon gondolkoztam, mivel egyáltalán nincs rajta sem törésnyom, sem karc, sem semmi, mivel nagyon vigyáztam rá, így holnap megpróbálom beadni a szervízbe, hogy vizsgálják be. Lehet, hogy tényleg gyári hibája van. Nem gondolnám, hogy Én vagyok a hibás, ha egy csúcskategóriás telefont berakok a zsebembe, megyek 100 métert és törötten veszem ki.

Tudom, hogy ott kötekedni fognak velem, és próbálják majd rám hárítani a hibát, azonban ez miatt nem tartom magam hibásnak.

Mivel rajta van a fólia, buborékmentes, így talán az is segítség lehet, ha azt állítanák, hogy törés után raktam rá. Repedt kijelzőre nem lehet teljesen levegőmentesen rárakni a fóliát (vagy lehet?).

Ha nagyon szívóznak, kérjem el esetleg a panaszkönyvet? Érek vele valamit?

Valakinek lenne valami ötlete esetleg?

Köszönöm a segítséget. Szép estét.


2017. nov. 21. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A zseb a járás közben ritmikusan megfeszül.

Van haverom, aki le is ült, farmerhátsózsebben a telefonnal. Az sem birta ki.

Világéletemben övtokban hordtam a telefonomat.

2017. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
A felpuffadó akkumulátor is meg tudja repeszteni a kijelzőt.
2017. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hiba nem létezik. Esetleg nagyon extrémen meleg volt a telefon mondjuk egy alaplap vagy akku hiba miatt, de ahoz, hogy az üveg megpattanjon tényleg extrém melegnek kellett volna lennie. Ami már téged is égetett volna. Meg persze a telefont belülről is megolvasztotta volna. De erre szinte nulla az esély, mást nem tudok elképzelni ami neked kedvezne. Nekem az S7Edge tok nélkül egy olcsó kínai fóliával esett le kb 2 méterről pofára, és nem tört be. ( Telefonáltam, elég magas vagyok :D )


Az, hogy az üveg szar volt, szintén kb esélytelen. Kiszórják a selejtes darabokat.


Valószìnűleg feszült a nadrág zsebedben.

2017. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod, mert mem fognak kötekedni veled. Illedelmesen elmondják hogy összetörted a telefont és meg is csinálják , csak kikell fizetned.
2017. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!